filezilla - en to he translation catalogue (1529 entries)

en: %H:%M:%S elapsed
he: %H:%M:%S עברו

en: %H:%M:%S left
he: %H:%M:%S נותרו

en: %a - Account (Lines containing this will be omitted if not using Account logontype)
he: %a - חשבון (שורות המכילות פרמטר זה יושמטו במידה שלא נעשתה התחברות באמצעות חשבון)

en: %d directory | %d directories
he[0]: תיקייה %d
he[1]: %d תיקיות

en: %d directory with its contents | %d directories with their contents
he[0]: תיקייה %d על כל תכנה
he[1]: %d תיקיות על כל תוכנן.

en: %d file | %d files
he[0]: קובץ %d
he[1]: %d קבצים

en: %d file. Total size: %s | %d files. Total size: %s
he[0]: קובץ %d. גודל כולל: %s
he[1]: %d קבצים. גודל כולל: %s

en: %d file. Total size: At least %s | %d files. Total size: At least %s
he[0]: קובץ %d. גודל כולל: לפחות %s
he[1]: %d קבצים. גודל כולל: לפחות %s

en: %d files added to queue
he: %d קבצים נוספו לתור

en: %d second | %d seconds
he[0]: שנייה %d
he[1]: %d שניות

en: %h - Host
he: %h - מארח

en: %p - Password
he: %p - ססמה

en: %s (%d B/s)
he: %s (%d ב/ש׳)

en: %s (%d.%d KB/s)
he: %s (%d.%d ק״ב/ש׳)

en: %s (%d.%d MB/s)
he: %s (%d.%d מ״ב/ש׳)

en: %s (? B/s)
he: %s (? ב/ש׳)

en: %s - Certificate expired!
he: %s - פג תוקף האישור!

en: %s - Not yet valid!
he: %s - עדיין לא בתוקף!

en: %s - Proxy user
he: %s - משתמש במתווך

en: %s and %s. Total size: %s
he: %s ו־%s. גודל כולל: %s

en: %s and %s. Total size: At least %s
he: %s ו־%s. גודל כולל: לפחות %s

en: %s byte | %s bytes
he[0]: בית %s
he[1]: %s בתים

en: %s bytes
he: %s בתים

en: %s bytes (%d B/s)
he: %s בתים (%d ב/ש׳)

en: %s bytes (%d.%d KB/s)
he: %s בתים (%d.%d ק״ב/ש׳)

en: %s bytes (%d.%d MB/s)
he: %s בתים (%d.%d מ״ב/ש׳)

en: %s could not be found. Without this component of FileZilla, SFTP will not work.
    
    Please download FileZilla again. If this problem persists, please submit a bug report.
he: לא ניתן למצוא את %s. ללא רכיב זה של FileZilla, תכונת ה־SFTP לא תעבוד.
    
    אנא הורד את FileZilla שוב. אם הבעיה נמשכת, אנא דווח על תקלה.

en: %s could not be found. Without this component of FileZilla, SFTP will not work.
    
    Possible solutions:
    - Make sure %s is in a directory listed in your PATH environment variable.
    - Set the full path to %s in the FZ_FZSFTP environment variable.
he: לא ניתן למצוא את %s. ללא רכיב זה של FileZilla, תכונת ה־SFTP לא תעבוד.
    
    פתרונות אפשריים:
    - ודא כי %s נמצא בתיקייה הרשומה במשתנה הסביבתי שלך PATH.
    - הגדר את הנתיב המלא ל־%s תחת המשתנה הסביבתי FZ_FZSFTP.

en: %s with %d bits
he: %s עם %d סיביות

en: %u - Username
he: %u - שם משתמש

en: %w - Proxy password
he: %w - הססמה למתווך

en: &About...
he: על &אודות...

en: &Account:
he: &חשבון:

en: &Active
he: &פעיל

en: &Add bookmark...
he: הוספת &סימנייה...

en: &Add files to queue
he: &הוספת קבצים לתור

en: &Add keyfile...
he: הוספת &קובץ מפתח...

en: &Add to queue
he: הוספה ל&תור

en: &Adjust server timezone offset:
he: ה&תאמת קיזוז לאזור הזמן של השרת:

en: &Always trust certificate in future sessions.
he: מתן אמון &תמיד בתעודות במקרים עתידיים

en: &Always trust this host, add this key to the cache
he: מתן &אמון תמיד בשרת זה, הוספת הבקשה הזו לזיכרון הזמני

en: &Always use default editor
he: &שימוש תמיד בעורך ברירת המחדל

en: &Always use selection for unassociated files
he: &תמיד יש להשתמש בבחירה זו לקבצים שאינם משויכים

en: &Always use this action
he: יש ל&פעול כך תמיד

en: &Ask your operating system for the external IP address
he: &בקשה ממערכת הפעלה לקבלת כתובת ה־IP חיצוני

en: &Auto
he: &אוטומטי

en: &Autodetect
he: &זיהוי אוטומטי

en: &Binary
he: בינרי

en: &Binary prefixes using SI symbols. (e.g. 1 KB = 1024 bytes)
he: &קידומות בינאריות באמצעות סימון בינלאומי (לדוגמה 1 ק"ב = 1024 בתים)

en: &Bookmarks
he: &סימניות

en: &Browse...
he: &עיון...

en: &Burst tolerance:
he: סף הה&תפרצות:

en: &Cancel
he: &ביטול

en: &Check for beta versions of FileZilla
he: &בדיקה אחר גרסאות ניסיון של FileZilla

en: &Clear private data...
he: ריקון ה&פרטים האישיים...

en: &Close FileZilla
he: &סגירת FileZilla

en: &Configure speed limits...
he: ה&גדרת מגבלות מהירות...

en: &Configure...
he: הג&דרה...

en: &Connect
he: ה&תחברות

en: &Copy
he: ה&עתקה

en: &Copy current connection to Site Manager...
he: ה&עתקת ההתחברות הנוכחית למנהל האתרים....

en: &Copy to clipboard
he: ה&עתקה ללוח הגזירים

en: &Crash
he: &קריסה

en: &Create directory
he: יצירת &תיקייה

en: &Create new tab
he: יצירת &לשונית חדשה

en: &Debug
he: ניפוי &שגיאות

en: &Debug information in message log:
he: נתוני ניפוי ה&שגיאות ברישום ההודעות:

en: &Default editor:
he: &עורך הברירת המחדל:

en: &Default file exists action...
he: &הגדרות ברירת המחדל לקבצים קיימים...

en: &Delay between failed login attempts:
he: השהיה בין נסיונות התחברות &כושלים:

en: &Delete
he: &מחיקה

en: &Delete symlink
he: &מחיקת הקישור הסימבולי

en: &Directory comparison
he: ה&שוואת תיקיות

en: &Discard local file then download and edit file anew
he: ה&תעלמות מהקובץ המקומי ואז הורדה ועריכת הקובץ מחדש

en: &Disconnect
he: ה&נתקות

en: &Disconnect from server
he: ה&נתקות מהשרת

en: &Display momentary transfer speed instead of average speed
he: הצגת מהירות העברה &רגעית במקום מהירות ממוצעת

en: &Display size in bytes
he: הצגת ה&גודל בבתים

en: &Don't show this dialog again.
he: &לא להציג תיבת דו־שיח זו שוב

en: &Don't use external IP address on local connections.
he: &אין להשתמש בכתובת IP חיצונית עבור חיבורים מקומיים.

en: &Double-click action on files:
he: &פעולת הלחיצה הכפולה על קבצים:

en: &Download
he: ה&ורדה

en: &Download to:
he: ה&ורדה אל:

en: &Download...
he: ה&ורדה...

en: &Downloads:
he: ה&ורדות:

en: &Edit
he: ע&ריכה

en: &Edit filter rules...
he: ע&ריכת כללי המסנן...

en: &Enable
he: ה&פעלה

en: &Enable automatic update check
he: ה&פעלת בדיקת עדכונים אוטומטית

en: &Enable speed limits
he: הפעלת מ&גבלות מהירות

en: &Encoding:
he: &קידוד:

en: &Encryption:
he: ה&צפנה:

en: &Enter custom command...
he: הז&נת פקודה ידנית...

en: &Execute
he: ה&פעלה

en: &Export Site Manager entries
he: יי&צוא הרשומות ממנהל האתרים

en: &Export...
he: יי&צוא...

en: &Fall back to active mode
he: ח&זרה למצב פעיל

en: &File
he: &קובץ

en: &File Attributes...
he: &תכונות הקובץ...

en: &File permissions...
he: ה&רשאות הקובץ...

en: &File:
he: &קובץ:

en: &Filter conditions:
he: &תנאי הסינון:

en: &Filter sets:
he: &ערכות מסננים:

en: &Filters:
he: &מסננים:

en: &Finish
he: &סיום

en: &Finish editing and delete local file
he: &סיום העריכה ומחיקת הקובץ המקומי

en: &Flatten remote paths, download all contained files directly into target directory
he: ה&שטחת הנתיבים המרוחקים, הורדת כל הקבצים המוכלים ישירות לתיקיית היעד

en: &Follow symlink, delete target directory contents
he: מ&עקב אחר קישורים סימבוליים ומחיקת תכני תיקיית היעד

en: &Get external IP address from the following URL:
he: א&חזור כתובת IP חיצונית מהכתובת הבאה:

en: &Getting help...
he: &קבלת עזרה...

en: &Global bookmark
he: &סימנייה כללית

en: &HTTP/1.1 using CONNECT method
he: HTTP/1.1 באמצעות &שיטת CONNECT

en: &Help
he: ע&זרה

en: &Hide identical files
he: ה&סתרת קבצים זהים

en: &Highest
he: הגבוהה ביו&תר

en: &Highest available port:
he: הפתחה האפשרית הגבוהה ביותר:

en: &Host:
he: מ&ארח:

en: &IEC binary prefixes (e.g. 1 KiB = 1024 bytes)
he: קידומות IEC &בינריות (לדוגמה 1 KiB‏ = 1024 בתים)

en: &ISO 8601 (example: 2007-09-15)
he: ISO &8601 (לדוגמה: 2007-09-15)

en: &Import...
he: יי&בוא...

en: &Inherit system's filetype associations
he: &קבלה מהמערכת את שיוכי הקבצים בירושה

en: &Keep remote path structure relative to search root
he: &שמירת המבנה המרוחק ביחס לשורש החיפוש

en: &Layout of file and directory panes:
he: &פריסת הפאנלים של הקבצים והתיקיות:

en: &Limit local ports used by FileZilla
he: הגב&לת מספר הפתחות שישמשו את FileZilla

en: &Limit number of simultaneous connections
he: ה&גבלת מספר החיבורים בו־זמנית

en: &Local directory tree
he: &עץ התיקיות המקומי

en: &Local directory:
he: &תיקייה מקומית:

en: &Log to file
he: &רישום לקובץ

en: &Logon Type:
he: &סוג הכניסה:

en: &Logontype:
he: &סוג הכניסה:

en: &Low
he: &נמוך

en: &Manage bookmarks...
he: &ניהול סימניות...

en: &Manual transfer...
he: &העברה ידנית...

en: &Maximum number of connections:
he: מספר החיבורים ה&מירבי

en: &Maximum number of retries:
he: &מספר הנסיונות החוזרים המירבי:

en: &Message log
he: &רישום ההודעות

en: &Minimize to tray
he: &מזעור למגש המערכת

en: &Name:
he: &שם:

en: &Network configuration wizard...
he: &אשף תצורת הרשת...

en: &New
he: חד&ש

en: &New Site
he: אתר &חדש

en: &New version available!
he: גרסה חדשה זמינה!

en: &Next >
he: ה&בא >

en: &No
he: &לא

en: &None
he: א&ף אחד

en: &Normal
he: &רגיל

en: &Number of days between update checks:
he: מספר ה&ימים לבדיקות אחר עדכונים:

en: &Numeric value:
he: &ערך מספרי:

en: &OK
he: &אישור

en: &OPEN
he: &פתיחה

en: &Open
he: &פתיחה

en: &Overwrite
he: &שכתוב

en: &Passive
he: &סביל

en: &Password:
he: &ססמה:

en: &Play sound
he: ה&שמעת צליל

en: &Port:
he: &פתחה:

en: &Position of the message log:
he: &מיקום הודעות הרישום:

en: &Preserve timestamps of transferred files
he: &שימור חותמות הזמן של הקבצים המועברים

en: &Queue
he: &תור

en: &Quickconnect
he: התחברות מהי&רה

en: &Quickconnect bar
he: &סרגל ההתחברות המהירה

en: &Read
he: &קריאה

en: &Reconnect
he: התחברות &מחדש

en: &Refresh
he: &רענון

en: &Remember password for this session
he: &שמירת הססמה להפעלה זו

en: &Remote directory:
he: תיקייה מ&רוחקת:

en: &Remote path:
he: ה&נתיב המרוחק:

en: &Remove
he: &הסרה

en: &Remove key
he: ה&סרת המפתח

en: &Remove selected
he: ה&סרת הנבחרים

en: &Rename
he: &שינוי שם

en: &Rename...
he: &שינוי שם...

en: &Reopen local file
he: &פתיחה חוזרת של קובץ מקומי

en: &Replace invalid characters with:
he: ה&חלפת תווים בלתי תקינים ב־:

en: &Report a bug...
he: &דיווח על תקלה...

en: &Reset and requeue all
he: &איפוס והצבה מחדש בתור של הקבצים הנבחרים

en: &Restart Wizard
he: &איתחול האשף

en: &Resume
he: ה&משך

en: &Run command...
he: &הרצת פקודה...

en: &Run configuration wizard now...
he: הרצת אשף ההגדרות כעת...

en: &Run update check now...
he: הרצת בדיקה לע&דכונים כעת...

en: &SITE
he: &אתר

en: &Save as...
he: &שמירה בשם...

en: &Search
he: &חיפוש

en: &Search remote files...
he: &חיפוש בקבצים מרוחקים...

en: &Select Entry:
he: בחירת &רשומה:

en: &Select language:
he: &בחירת שפה:

en: &Select the columns that should be displayed:
he: &בחירת העמודות שיש להציג:

en: &Server
he: &שרת

en: &Settings
he: ה&גדרות

en: &Settings...
he: ה&גדרות...

en: &Show debug menu
he: ה&צגת תפריט ניפוי שגיאות

en: &Show message
he: ה&צגת הודעה

en: &Show timestamps in message log
he: ה&צגת חותמות זמן בהודעות הרישום

en: &Site Manager...
he: &מנהל האתרים...

en: &Site-specific bookmark
he: סימנייה י&עודית לאתר

en: &Skip
he: &דילוג

en: &Speed limits
he: מגבלות מהירות

en: &Start transfer immediately
he: התחלת ההעברה &מיידית

en: &Swap local and remote panes
he: הח&לפה בין מיקומי המחשב המקומי והשרת

en: &Test
he: ב&דיקה

en: &Theme:
he: &ערכת נושא:

en: &Transfer
he: הע&ברה

en: &Transfer mode:
he: &מצב העברה:

en: &Transfer queue
he: &תור ההעברות

en: &Treat dotfiles as ASCII files
he: התייחסות לקבצים המתחילים ב&נקודה כקובצי ASCII

en: &Unedit
he: &ביטול העריכה

en: &Update cached key for this host
he: &עדכון המפתח השמור למארח זה

en: &Upload
he: הע&לאה

en: &Uploads:
he: הע&לאות:

en: &Use custom program
he: &שימוש בתכנית אחרת

en: &Use synchronized browsing
he: שימוש בעיון מ&סונכרן

en: &Use system's default editor for text files
he: &שימוש בעורך ברירת המחדל של המערכת לקובצי טקסט

en: &Use the following IP address:
he: שימוש ב&כתובת ה־IP הבאה:

en: &Use the server's external IP address instead
he: שימוש בכתובת ה־IP של השרת במקום.

en: &Use thousands separator
he: שימוש במפריד &אלפים

en: &User:
he: &משתמש:

en: &Username:
he: &שם משתמש:

en: &Version %s
he: &גרסה %s

en: &View
he: &תצוגה

en: &View/Edit
he: &תצוגה/עריכה

en: &Watch locally edited files and prompt to upload modifications
he: &מעקב אחר קבצים שנערכים באופן מקומי והצגת בקשות להעלאת השינויים

en: &Write
he: כתיבה

en: &Yes
he: &כן

en: '%s' does not exist or cannot be accessed.
he: '%s' לא נמצא או שהגישה אליו חסומה.

en: '%s' is not a directory.
he: '%s' אינה תיקייה.

en: 'Account' logontype not supported by selected protocol
he: סוג ההתחברות לפי 'חשבון' אינה נתמכת על ידי הפרוטוקול הנבחר

en: 'quote' is usually a local command used by commandline clients to send the arguments following 'quote' to the server. You might want to enter the raw command without the leading 'quote'.
he: 'qoute' הינה לרוב פקודה מקומית המשמשת את לקוחות שורת הפקודה המקומיים לשליחת הארגומנטים שלאחר ה־'quote' לשרת. יתכן שברצונך להזין את הפקודה הגולמית ללא ה־'quote' שלפניה.

en: (%d object filtered) | (%d objects filtered)
he[0]: (פריט %d סונן החוצה)
he[1]: (%d פריטים סוננו החוצה)

en: (0 for no limit)
he: (0 ללא הגבלה)

en: (0-999 seconds)
he: (0-999 שניות)

en: (5-9999, 0 to disable)
he: (5-9999, 0 לביטול)

en: (At least 7 days)
he: (לפחות 7 ימים)

en: (example: %H:%M)
he: (לדוגמה: %H:%M)

en: (example: %Y-%m-%d)
he: (לדוגמה: ‎%Y-%m-%d)

en: (in %s/s)
he: (ב%s/ש)

en: , %H:%M:%S left
he: , %H:%M:%S נותרו

en: , --:--:-- left
he: , --:--:-- נותרו

en: - Broken router and/or firewall
he: - נתב ו/או חומת אש לא תקינים

en: - File corrupted on mirror
he: - קובץ פגום באתר המראה

en: - Malware on your system
he: - תכנה זדונית במערכת שלך

en: --:--:-- left
he: --:--:-- נותרו

en: 0 - None
he: 0 - כלום

en: 1 - Warning
he: 1 - אזהרה

en: 2 - Info
he: 2 - מידע

en: 3 - Verbose
he: 3 - פירוט מלא

en: 32 bit system
he: מערכת של 32 סיביות

en: 4 - Debug
he: 4 - ניפוי שגיאות

en: 64 bit system
he: מערכת של 64 סיביות

en: < &Back
he: < &הקודם

en: A bookmark with the entered name already exists. Please enter an unused name.
he: סימנייה עם השם הניתן כבר קיימת. יש להזין שים שלא נמצא בשימוש.

en: A default editor needs to be set.
he: יש להגדיר את עורך ברירת המחדל.

en: A directory cannot be dragged into one of its subdirectories.
he: לא ניתן לגרור תיקייה לתוך אחת מתת־התיקיות שלה.

en: A few servers don't allow passive mode or are misconfigured. In such cases you would have to use active mode. In active mode, FileZilla opens a port and asks the server to connect to it.
he: חלק מהשרתים אינם מאפשרים מצב סביל או שהם אינם מוגדרים. במקרים כזה, תאלץ להשתמש במצב פעיל. במצב פעיל FileZilla פותחת פתחה ומבקש משרת להתחבר אליה.

en: A file previously opened has been changed.
he: קובץ שנפתח לאחרונה השתנה.

en: A file with that name is already being edited. Do you want to reopen '%s'?
he: קובץ בשם זה כבר נמצא בשלבי עריכה. האם ברצונך לפתוח את '%s' מחדש?

en: A file with that name is already being transferred.
he: קובץ בשם זה כבר מועבר.

en: A file with that name is still being edited. Please close it and try again.
he: קובץ בשם זה עדיין נמצא בתהליכי עריכה. יש לסגור אותו ולנסות שוב.

en: A local filename could not be decoded.
    Please make sure the LC_CTYPE (or LC_ALL) environment variable is set correctly.
    Unless you fix this problem, files might be missing in the file listings.
    No further warning will be displayed this session.
he: לא ניתן לפענח קובץ מקומי.
    נא לוודא שהפרמטרים LC_CTYPE (או LC_ALL) מוגדרים כראוי.
    עד שתתקן את הבעיה הזו, עלולים·להיות·קבצים חסרים ברשימת הקבצים.
    לא תופיע התראה נוספת עבור התחברות זו.

en: A newer version of FileZilla is available:
he: גרסה עדכנית יותר של FileZilla זמינה:

en: A proper server always shows all files, but some broken servers hide files from the user. Use this option to force the server to show all files.
he: שרת תקין תמיד מציג את כל הקבצים, אך לעיתים שרתים פגומים מסתירים קבצים מהמשתמש. ניתן להשתמש בפקודה זו כדי להכריח את השרת להציג את כל הקבצים.

en: A proper server does not require this. Contact the server administrator if you need this.
he: שרת תקין אינו דורש זאת. יש ליצור קשר עם מנהל השרת אם אתה זקוק לזה.

en: A remote operation is in progress and synchronized browsing is enabled.
    Disable synchronized browsing and continue changing the local directory?
he: ישנה פעולה מרוחק בתהליכים והעיון המסונכרן פעיל.
    האם לבטל את העיון המסונכרן ולהמשיך בשינוי התיקייה המקומית?

en: A&dd
he: &הוסף

en: A&llow resume of ASCII files
he: א&פשר חידוש העברת קובצי ASCII

en: A&pply only to downloads
he: החל רק על ההו&רדות

en: A&pply only to uploads
he: החל רק על הה&עלאות

en: A&pply to all files and directories
he: ה&חל על כל הקבצים והתיקיות

en: A&utomatically remove successful transfers
he: ה&סרה אוטומטית של העברות מוצלחות

en: Abort previous connection and connect in current tab
he: ביטול החיבור הקודם והתחברות בלשונית הנוכחית

en: About FileZilla
he: על אודות FileZilla

en: Above the file lists
he: מעל לרשימות הקבצים

en: Account
he: חשבון

en: Action after queue &completion
he: פעולה לאחר השלמת ה&תור

en: Action on selected file:
he: פעולה ע הקובץ הנבחר:

en: Action to perform:
he: פעולה לביצוע:

en: Action:
he: פעולה:

en: Active mode
he: מצב פעיל

en: Active mode FTP test failed. FileZilla does not know the correct external IP address.
he: בדיקת FTP במצב פעיל נכשלה. FileZilla לא יודע את כתובת הIP.

en: Active mode FTP test failed. FileZilla does not know the correct external IP address. In addition to that, your router has modified the sent address.
he: בדיקת FTP במצב פעיל נכשלה. FileZilla לא יודע את כתובת הIP. בנוסף, הנתב (router) שלך שינה את הכתובת שנשלחה.

en: Active mode FTP test failed. FileZilla knows the correct external IP address, but your router or firewall has misleadingly modified the sent address.
he: בדיקת מצב ה־FTP הפעיל נכשלה. FileZilla יודעת את כתובת ה־IP החיצונית הנוכינה שלך, אך הנתיב או חומת־האש שלך משנים את הכתובת הנשלחת באופן מוטעה.

en: Active mode IP
he: מצב פעיל IP

en: Add files to &queue only
he: הוספת קבצים ל&תור בלבד

en: Add selected directory to the transfer queue
he: הוספת התיקייה הנבחרת לתור ההעברה

en: Add selected files and folders to the transfer queue
he: הוסף קבצים ותיקיות נבחרים לרשימת ההעברה

en: Add to queue
he: הוספה לתור

en: Address type not supported
he: סוג הכתובת אינו נתמך

en: Advanced
he: מתקדם

en: Advanced options:
he: אפשרויות מתקדמות:

en: Algorithm:
he: אלגוריתם:

en: All files have been successfully transferred
he: כל הקבצים הועברו בהצלחה

en: All ports in the given range have to be between 1024 and 65535.
he: כל הפורטים חייבים להיות בטווח של 1024 עד 65535

en: All transfers have finished. %d file could not be transferred. | All transfers have finished. %d files could not be transferred.
he[0]: כל ההעברות הסתיימו. העברתו של %d מהקבצים כשלה.
he[1]: כל ההעברות הסתיימו. העברתם של %d מהקבצים כשלה.

en: Allow &fall back to other transfer mode on failure
he: אפשר "&נפילה" למצב העברה אחר בעת כשל.

en: Allow fallback to other transfer mode on failure
he: אפשר מעבר לשיטת העברת נתונים אחרת במקרה של כשלון.

en: Already connected
he: כבר בוצע חיבור

en: Alternatively you can use the Pageant tool from PuTTY to manage your keys, FileZilla does recognize Pageant.
he: לחלופין ניתן להשתמש בכלי Pageant מבית PuTTy לניהול המפתחות שלך, FileZilla אינה מכירה ב־Pageant.

en: Alternatively you can use your system's SSH agent. To do so, make sure the SSH_AUTH_SOCK environment variable is set.
he: לחלופין ניתן להשתמש בסוכן ה־SSH של המערכת שלך. כדי לעשות כך, יש לוודא כי המשתנה הסביבתי SSH_AUTH_SOCK מוגדר.

en: Alternatively, visit http://filezilla-project.org to download the most recent version.
he: לחלופין, כנס ל http://filezilla-project.org ע"מ להוריד את הגרסה האחרונה.

en: An item with the same name as the dragged item already exists at the target location.
he: פריט בעל שם זהה לפריט שנגרר כבר קיים במיקום היעד.

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Another remote operation is already in progress, cannot change directory now.
he: כבר מתבצעת פעולה מרוחקת אחרת, לא ניתן לשנות את התיקייה כעת.

en: Any changes made in the Site Manager could not be saved.
he: לא הייתה אפשרות לשמור את כל השינויים שבוצעו במנהל האתרים.

en: Any changes made in the Site Manager will not be saved unless you repair the file.
he: כל השינויים שבוצעו במנהל האתרים לא יישמרו אלא אם כן הקובץ יתוקן.

en: Any changes made to the filters could not be saved.
he: לא הייתה אפשרות לשמור את כל השינויים שבוצעו במסננים.

en: Any changes made to the filters will not be saved.
he: כל השינויים שבוצעו במסננים לא ישמרו.

en: App&ly to directories only
he: החלה על &תיקיות בלבד

en: Apply
he: החלה

en: Apply to &current queue only
he: החלה על התור ה&נוכחי בלבד

en: Apply to &files only
he: החלה על ה&קבצים בלבד

en: Archive
he: ארכיון

en: As tab in the transfer queue pane
he: כלשונית בחלונית תור ההעברות

en: Ask for action
he: בקשה לפעולת המשך

en: Ask for password
he: בקשת ססמה

en: Ask operating system for a port.
he: בקשת פתחה ממערכת ההפעלה.

en: Ask your operating system for the external IP address
he: בקש כתובת ה־IP החיצונית ממערכת ההפעלה

en: Asking questions in the FileZilla forums
he: הצבת שאלות בפורומים של FileZilla

en: Associated program not found:
he: לא נמצאה תכנה משויכת:

en: At least one filter condition is incomplete
he: לפחות אחד מתנאי הכלל לא אומתו

en: At this point, all required information has been gathered.
he: בנקודה זו, כל המידע הדרוש נאסף.

en: Attribute
he: תכונה

en: Authentication failed.
he: האימות נכשל.

en: Author:
he: עורך:

en: Auto
he: אוטומטי

en: Automatic file type classification
he: מיון אוטומטי של סוגי קבצים

en: Automatic update check
he: בדיקת עדכונים אוטומטית

en: Available sizes
he: גדלים זמינים

en: B <Unit symbol for bytes. Only translate first letter>
he: ב׳

en: B&ypass proxy
he: מ&עקף המתווך

en: Basic usage instructions
he: הנחיות שימוש בסיסיות

en: Behaviour
he: התנהגות

en: Being edited
he: בעריכה

en: Beware! Certificate has been revoked
he: נא להיזהר! תעודה זו נשללה

en: Binary
he: בינרי

en: Blackboard
he: לוח

en: Bookmark
he: סימנייה

en: Bookmark:
he: סימנייה:

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Build date:
he: תאריך ייצור:

en: Build information
he: מידע על הדגם

en: Business category:
he: קטגוריה עסקית:

en: By default uses any available local port to establish transfers in active mode. If you want to limit FileZilla to use only a small range of ports, please enter the port range below.
he: כברירת מחדל, משתמש בכל הפתחות האפשריות כדי ליצור קשר פעיל. אם ברצונך להגביל את FileZilla לטווח מסוים של פתחות, הכנס את הטווח כאן.

en: C&ancel current operation
he: &ביטול הפעולה הנוכחית

en: C&heck for nightly builds of FileZilla
he: חיפוש אחד עדכונים משניים (nightly builds) של FileZilla

en: C&lear all
he: ניקוי ה&כול

en: C&opy URL(s) to clipboard
he: ה&עתקת הכתובות ללוח הגזירים

en: C&ustom
he: &מותאם אישית

en: C&ustom filetype associations:
he: שיוך &מותאם אישית של סוגי קבצים:

en: Calculating timezone offset of server...
he: קיזוז אזור הזמן של השרת בחישוב...

en: Can't read from file
he: לא ניתן לקרוא מהקובץ

en: Can't write data to file.
he: לא ניתן לכתוב את הנתונים לקובץ.

en: Can't write data to file: %s
he: לא ניתן לכתובת את הנתונים אל הקובץ: %s

en: Cancel
he: ביטול

en: Cancel current operation
he: ביטול הפעולה הנוכחית

en: Cancels the current operation
he: ביטול הפעולה הנוכחית

en: Cannot access '%s', no media inserted or drive not ready.
he: לא ניתן לגשת אל '%s', לא הוכנסה מדיה או שהכונן אינו מוכן.

en: Cannot add server to Site Manager
he: לא ניתן להוסיף את השרת למנהל האתרים

en: Cannot close tab while busy.
    Cancel current operation and close tab?
he: לא ניתן לסגור את הלשונית בזמן פעילות.
    האם לבטל את הפעולה הנוכחית ולסגור את הלשונית?

en: Cannot compare directories, different filters for local and remote directories are enabled
he: לא ניתן להשוות בין תיקיות, ישנם מסננים שונים הפועלים על התיקיות המקומית והמרוחקת

en: Cannot compare directories, not connected to a server.
he: לא ניתן להשוות בין תיקיות, לא מחובר לשרת.

en: Cannot create new filter
he: לא ניתן ליצור מסנן חדש

en: Cannot edit file
he: לא ניתן לערוך קובץ

en: Cannot edit file, not connected to any server.
he: לא ניתן לערוך קובץ, לא מחובר לשום שרת.

en: Cannot edit file, remote path unknown.
he: לא ניתן לערוך את הקובץ, הנתיב המרוחק אינו ידוע.

en: Cannot establish FTP connection to an SFTP server. Please select proper protocol.
he: לא ניתן לקיים התחברות FTP לשרת SFTP. יש לבחור את הפרוטוקול הראוי.

en: Cannot load Quickconnect bar from resource file
he: לא ניתן לטעון את סרגל ההתחברות המהירה מקובץ המשאב

en: Cannot load file, not a valid XML file.
he: לא ניתן לטעון קובץ, זהו אינו קובץ XML תקני.

en: Cannot load keyfile
he: לא ניתן לטעון את קובץ המפתח

en: Cannot load toolbar from resource file
he: לא ניתן לטעון את סרגל הכלים מקובץ המשאב

en: Cannot rename entry
he: לא ניתן לשנות שם לרשומה

en: Cannot rename file
he: לא ניתן לשנות את שם הקובץ

en: Cannot save filterset
he: לא ניתן לשמור את ערכת המסננים

en: Cannot select filter
he: לא ניתן לבחר מסנן

en: Cannot set file association
he: לא ניתן להגדיר את שיוך הקובץ

en: Cannot show dialog
he: לא ניתן להציג את תיבת הדו־שיח

en: Cannot view/edit selected file
he: לא ניתן לצפות/לערוך את הקובץ הנבחר

en: Categories
he: קטגוריות

en: Certificate and session data are not available yet.
he: נתוני ההתקשרות והתעודה אינם זמינים עדיין.

en: Certificate details
he: פרטי התעודה

en: Certificate in chain:
he: תעודות בשרשרת:

en: Certificate issuer
he: מנפיק התעודה

en: Challenge:
he: הזמנה:

en: Change file attributes
he: שינוי תכונות הקובץ

en: Change the file permissions.
he: שינוי הרשאות הקובץ.

en: Changing logfile settings requires restart of FileZilla.
he: שינוי הגדרות קובץ היומן דורשים את אתיחול FileZilla.

en: Character encoding issue
he: בעיה בקידוד התווים

en: Charset
he: קידוד

en: Check for &beta versions and release candidates
he: בדיקה אחר גרסאות &בטא ומועמדות להפצה

en: Check for &updates...
he: &חפש עדכונים...

en: Check for newer versions of FileZilla
he: בדוק האם יש חדשה של FileZilla

en: Check for updates
he: בדוק עדכונים

en: Check for updates failed
he: בדיקת העדכונים נכשלה

en: Checking for correct external IP address
he: בדיקה אחר כתובת IP חיצונית נכונה

en: Checking for updates
he: בדיקה אחר עדכונים

en: Checksum mismatch of downloaded file.
he: בדיקת ההתאמה של הקובץ שהתקבל.

en: Choose the default local directory
he: בחר את תיקיית ברירת המחדל בשרת המקומי

en: Choose the local directory
he: בחר תיקייה מקומית

en: Chunk data improperly terminated
he: נתוני החלק חוסלו באופן בלתי ראוי

en: Cipher:
he: הצפנה:

en: Cl&ose tab
he: &סגירת לשונית

en: Classic
he: קלאסי

en: Clear &Site Manager entries
he: &ניקוי הרשומות במנהל האתרים

en: Clear &layout cache
he: ניקוי מטמון ה&פריסה

en: Clear &quickconnect history
he: ניקוי היסטוריית החיבור המהיר

en: Clear &reconnect information
he: ניקוי המידע עבור חידוש ההתחברות.

en: Clear &transfer queue
he: ניקוי תור ההעברות

en: Clear history
he: ניקוי היסטוריה

en: Clear private data
he: ניקוי מידע אישי

en: Clear quickconnect bar
he: ניקוי אזור החיבור המהיר

en: Click on Finish to save your configuration.
he: יש ללחוץ על סיום כדי לשמור את ההגדרות

en: Click on next to download the new version.
he: יש ללחוץ על הבא כדי להוריד גרסה חדשה.

en: Client to server MAC:
he: MAC הלקוח אל השרת:

en: Client to server cipher:
he: הצפנת השרת ללקוח:

en: Close &all other tabs
he: סגירת כל &שאר הכרטיסיות

en: Close FileZilla
he: את סגור FileZilla

en: Closes current tab
he: הלשונית הנוכחית תיסגר

en: Co&mments:
he: הערות:

en: Column properties
he: מאפייני העמודה

en: Column setup
he: הגדרת העמודה

en: Command and its arguments should be properly quoted.
he: יש להוסיף פסיקים כראוי לפקודה ולארגומנטים שלה.

en: Command failed
he: הפקודה נכשלה

en: Command not supported
he: הפקודה אינה נתמכת

en: Command not supported by this protocol
he: הפקודה לא נתמכת ע"י המרוטוקול הזה.

en: Command:
he: פקודה:

en: Comment
he: הערה

en: Common name:
he: שם כללי:

en: Communication tainted by router or firewall
he: ההתקשרות נחסמה על ידי נתב או חומת אש

en: Compare &modification time
he: השוואת זמן ה&שינוי

en: Compare file&size
he: השוואת &גדלי הקבצים

en: Comparison &threshold (in minutes):
he: &סף ההשוואה (בדקות):

en: Comparison threshold needs to be between 0 and 1440 minutes.
he: על סף ההשוואה להיות בין 0 ל־1440 דקות.

en: Compiled for:
he: הודר עבור:

en: Compiled on:
he: הודר בתאריך:

en: Compiled with:
he: קומפל ע"י:

en: Compiler flags:
he: אפשרויות בקימפול:

en: Compressed
he: דחוס

en: Concurrent transfers
he: העברות בו זמנית

en: Conditions are c&ase sensitive
he: התנאים הינם תלויי &רישיות

en: Configuration test
he: בודק הגדרות

en: Configure passive mode
he: מוגדר במצב פסיבי

en: Configure port range
he: מגדיר טווח פורטים

en: Configuring FileZilla and your network
he: FileZilla והרשת שלך מוגדרים

en: Confirm deletion
he: אישור המחיקה

en: Confirmation needed
he: נדרש אישור

en: Congratulations, your configuration seems to be working.
he: מצוין! ההגדרות ככל הנראה עובדות.

en: Connect bypassing proxy settings
he: התחבר תוך דילוג על הגדרות המתווך

en: Connected
he: מחובר

en: Connecting
he: מתחבר

en: Connecting to %s
he: מתבצע חיבור ל־%s

en: Connecting to %s through proxy
he: מתבצע חיבור ל־%s דרך מתווך

en: Connecting to %s...
he: מתבצע חיבור ל־%s...

en: Connecting to server
he: מתחבר לשרת

en: Connection
he: התחברות

en: Connection attempt failed
he: ניסיון ההתחברות נכשל

en: Connection attempt failed with "%s", trying next address.
he: ניסיון ההתחברות נכשל עם השגיאה "%s", מנסה את הכתובת הבאה.

en: Connection attempt failed with "%s".
he: החיבור הופסק ע"י הלקוח ניסיון ההתחברות נכשל עם השגיאה "%s".

en: Connection attempt interrupted by user
he: החיבור הופסק ע"י הלקוח

en: Connection closed
he: חיבור נותק

en: Connection closed by server
he: החיבור נסגר על ידי השרת

en: Connection established, initializing TLS...
he: חיבור התחדש, TLS מופעל...

en: Connection established, sending HTTP request
he: חיבור התחדש, שולח בקשה דרך HTTP

en: Connection established, waiting for welcome message...
he: חיבור התחדש, מחכה להודעת welcome (ברוכים הבאים)...

en: Connection lost
he: בקשר נותק

en: Connection not allowed by ruleset
he: החיבור אינו מורשה לפי ערכת הכללים

en: Connection refused
he: החיבור נתקל בסירוב

en: Connection timed out
he: פג תוקף הקשר

en: Connection timed out.
he: פג תוקף ההתחברות.

en: Connection to server lost.
he: החיבור לשרת אבד.

en: Connection with proxy established, performing handshake...
he: החיבור באמצעות המתווך מתקיים, מבצע לחיצת יד (handshake)...

en: Connection with server got closed prematurely.
he: החיבור עם השרת נותק לפני הזמן.

en: Connection with the test server failed.
he: התחברות עם השרת בדיקה נכשלה.

en: Convert keyfile
he: המרת קובץ מפתח

en: Cop&y
he: העתק

en: Copy (%d) of %s
he: העתקה (%d) מתוך %s

en: Copy of %s
he: העתק של %s

en: Copy the URLs of the selected items to clipboard.
he: העתקת הכתובות של הפריטים הנבחרים ללוח הגזירים.

en: Could not accept connection: %s
he: לא ניתן לקבל את החיבור: %s

en: Could not add connection to Site Manager
he: לא ניתן להוסיף התחברות למנהל האתרים

en: Could not connect to server
he: לא מצליח להתחבר לשרת

en: Could not connect to server: %s
he: לא ניתן להתחבר לשרת: %s

en: Could not convert command to server encoding
he: לא ניתן להמיר את הפקודה לקידוד השרת

en: Could not convert private key
he: לא ניתן להמיר את המפתח האישי

en: Could not copy URLs
he: לא ניתן להעתיק את הכתובות

en: Could not copy data
he: לא ניתן להעתיק את הנתונים

en: Could not determine the target of the Drag&Drop operation.
    Either the shell extension is not installed properly or you didn't drop the files into an Explorer window.
he: לא מצליח לאתר את יעד הגרירה.
    התוסף לא מותקן כראוי או שהגרירה לא התבצעה לתוך חלון של Explorer.

en: Could not establish connection to server
he: לא מצליח להתחבר לשרת.

en: Could not find the resource files for FileZilla, closing FileZilla.
    You can set the data directory of FileZilla using the '--datadir <custompath>' commandline option or by setting the FZ_DATADIR environment variable.
he: לא ניתן לאתר את קובצי המשאבים של FileZilla, ועל כן תסגר.
    ניתן להגדיר את תיקיית הנתונים של FileZilla באמצעות הארגומנט '--datadir <נתיב>' בשורת הפקודה כדי להגדיר את ה־FZ_DATADIT.

en: Could not generate custom login sequence.
he: לא ניתן לייצר רצף התחברות מותאם אישית.

en: Could not get distinguished name of certificate issuer, gnutls_x509_get_issuer_dn failed
he: לא ניתן לקבל את השם הייחודי של מנפיק התעודה, ארע כשל ב־gnutls_x509_get_issuer_dn

en: Could not get distinguished name of certificate subject, gnutls_x509_get_dn failed
he: לא ניתן לקבל את השם הייחודי של מקבל התעודה, ארע כשל ב־gnutls_x509_get_dn

en: Could not get full remote path.
he: לא ניתן לאחזר את הנתיב המרוחק.

en: Could not get reply from fzputtygen.
he: לא ניתן לקבל תשובה מ־fzputtygen.

en: Could not get temporary directory to download file into.
he: לא ניתן לאחזר את תיקיית ברירת המחדל אליה ירד הקובץ.

en: Could not import peer certificates, gnutls_x509_crt_import failed
he: לא ניתן לייבא את תעודות העמית, ארע כשל ב־gnutls_x509_crt_import

en: Could not initialize structure for peer certificates, gnutls_x509_crt_init failed
he: לא ניתן להתחיל את מבנה תעודות העמית, ארע כשל ב־gnutls_x509_crt_init

en: Could not load "%s", please make sure the file is valid and can be accessed.
    Any changes made in the Site Manager will not be saved.
he: לא ניתן לטעון את "%s", יש לוודא כי הקובץ תקני וכי יש אליו גישה.
    לא ניתן לשמור את השינויים שנעשו במנהל האתרים.

en: Could not load keyfile
he: לא ניתן לטעון את קובץ המפתח

en: Could not load private key
he: לא ניתן לטעון מפתח אישי

en: Could not obtain corresponding local directory for the remote directory '%s'.
    Disable synchronized browsing and continue changing the remote directory?
he: לא ניתן לאחזר את התיקייה המקומית התואמת לתיקייה המרוחקת '%s'.
    האם לבטל עיון מסונכרן ולהמשיך בשינוי התיקייה המרוחקת?

en: Could not obtain corresponding local directory for the remote directory '%s'.
    Synchronized browsing has been disabled.
he: לא ניתן לאחזר את התיקייה המקומית התואמת לתיקייה המרוחקת '%s'.
    העיון המסונכרן בוטל.

en: Could not obtain corresponding remote directory for the local directory '%s'.
    Synchronized browsing has been disabled.
he: לא ניתן לאחזר את התיקייה המרוחקת התואמת לתיקייה המקומית '%s'.
    העיון המסונכרן בוטל.

en: Could not open clipboard
he: לא ניתן לפתוח את לוח הגזירים

en: Could not open log file: %s
he: לא ניתן לפתוח את קובץ הרישום: %s

en: Could not parse remote path.
he: לא ניתן לנתח את הנתיב המאוחר.

en: Could not parse server address:
he: כתובת השרת לא לא נקלטה:

en: Could not read from socket: %s
he: לא ניתן לקרוא מהשקע: %s

en: Could not read server item.
he: לא ניתן לקרוא פריט מהשרת.

en: Could not seek to offset %s within file
he: לא מצליח להגיע למיקום %s בקובץ.

en: Could not seek to the end of the file
he: לא מצליח למצוא את סוף הקובץ.

en: Could not send command to fzputtygen.
he: לא ניתן לשלוח פקודה אל fzputtygen.

en: Could not spawn IO thread
he: לא מצליח לפתוח IO thread (תת תוכנית שרצה במקביל)

en: Could not start proxy handshake: %s
he: לא ניתן להתחיל בלחיצת היד עם המתווך: %s

en: Could not start transfer
he: לא ניתן להתחיל בהעברה

en: Could not write "%s", any changes to the Site Manager could not be saved: %s
he: לא ניתן לכתוב אל "%s", לא ניתן לשמור את השינויים למנהל האתרים: %s

en: Could not write "%s", the bookmark could not be added: %s
he: לא ניתן לכתוב אל "%s", לא ניתן להוסיף את הסימנייה: %s

en: Could not write "%s", the global bookmarks could no be saved: %s
he: לא ניתן לכתוב אל "%s", לא ניתן לשמור הסימניות הכלליות: %s

en: Could not write "%s", the queue could not be saved.
    %s
he: לא ניתן לכתוב אל "%s", לא ניתן לשמור את התור.
    %s

en: Could not write "%s", the selected sites could not be exported: %s
he: לא ניתן לכתוב אל "%s", לא ניתן לייצא את האתרים הנבחרים: %s

en: Could not write "%s": %s
he: לא ניתן לכתוב אל "%s": %s

en: Could not write keyfile: %s
he: לא ניתן לכתוב את קובץ המפתח: %s

en: Could not write to local file
he: לא ניתן לכתוב אל הקובץ המקורי

en: Could not write to log file: %s
he: לא ניתן לכתוב אל קובץ הרישום: %s

en: Could not write to socket: %s
he: לא ניתן לכתוב אל השקע: %s

en: Country:
he: מדינה:

en: Crashes FileZilla instantly. Only used to debug the exception handler
he: פעולה זו מקריסה את FileZilla. משמש אך ורק לניפוי מטפל החריגות

en: Create a new subdirectory in the current directory
he: צור תת-תיקיה בתיקיה הנוכחית

en: Create directory
he: צור תיקייה

en: Creating directory
he: יוצר תיקייה

en: Creating directory '%s'...
he: יוצר תיקייה '%s'...

en: Critical error
he: שגיאה קריטית

en: Critical file transfer error
he: שגיאה קריטית בהעברת הקבצים

en: Critical file transfer error after transferring %s in %s
he: שגיאה קריטית בהעברת קבצים לאחר העברת %s ב־%s

en: Current remote directory (%s) is not below the synchronization root (%s).
    Synchronized browsing has been disabled.
he: התיקייה המרוחקת הנוכחית (%s) אינה נמצאת מתחת לתיקיית־העל המסונכרנת (%s).
    העיון המסונכרן בוטל.

en: Current transfer type is set to ASCII.
he: מצב ההעברה הנוכחי הוגדר ל־ASCII.

en: Current transfer type is set to automatic detection.
he: מצב ההעברה הנוכחי מוגדר לזיהוי אוטומטי.

en: Current transfer type is set to binary.
he: מצב ההעברה הנוכחי מוגדר לבינארי.

en: Cus&tom
he: &מותאם אישית

en: Custom filter set
he: ערכת מסננים מותאמת

en: Custom server
he: שרת מותאם אישית

en: D&ata type
he: &סוג הנתונים

en: D&ecimal prefixes using SI symbols (e.g. 1 KB = 1000 bytes)
he: קידומות &עשרוניות באמצעות סימונים בינלאומיים (לדוגמה 1ק"ב = 1000 בתים)

en: D&efault
he: ברירת מחדל

en: D&elete
he: מחק

en: D&isable all
he: בטל הכל

en: D&ouble-click action on directories:
he: פעולת לחיצה &כפולה על תיקיות:

en: DOS-like with virtual paths
he: דמוי־DOS עם נתיבים מדומים

en: Dangerous filetype
he: סוג קובץ מסוכן

en: Data
he: נתונים

en: Data socket closed too early.
he: שקע הנתונים נסגר בטרם עת.

en: Date
he: תאריך

en: Date formatting
he: מבנה הזמנים

en: Date/time format
he: מבנה זמן/תאריך

en: Date/time unknown
he: תאריך/שעה לא ידועים

en: Debug
he: ניפוי שגיאות

en: Debugging settings
he: הגדרת ניפוי שגיאות

en: Default &local directory:
he: תיקיית ברירת המחדל בשרת מקומי:

en: Default (Autodetect)
he: ברירת מחדל (זיהוי אוטומטי)

en: Default editor not properly quoted.
he: עורך ברירת המחדל אינו מסומן כראוי.

en: Default file exists action
he: ברירת המחדל לקובץ קיים

en: Default r&emote directory:
he: תיקיית ברירת המחדל בשרת המארח:

en: Default remote path cannot be parsed. Make sure it is a valid absolute path for the selected server type.
he: לא ניתן לנתח את הנתיב המרוחק. יש לוודא כי הנתיב תקני ושהוא נתיב מוחלט לסוג השרת הנבחר.

en: Default system language
he: שפת ברירת המחדל של המערכת

en: Default transfer mode:
he: ברירת המחדל לסוג ההעברה:

en: Default transfer type:
he: ברירת המחדל לשיטת ההעברה

en: Default: http://ip.filezilla-project.org/ip.php
he: ברירת מחדל: http://ip.filezilla-project.org/ip.php

en: Delay between failed connection attempts has to be between 1 and 999 seconds.
he: המתנה בין חיבורים כושלים צריכה להיות בין 1 ל 999 שניות.

en: Delaying connection for %d second due to previously failed connection attempt... | Delaying connection for %d seconds due to previously failed connection attempt...
he[0]: ההתחברות תתעכב למשך שנייה %d עקב ניסיון התחברות קודם שנכשל...
he[1]: ההתחברות תתעכב למשך %d שניות עקב ניסיון התחברות קודם שנכשל...

en: Delete Site Manager entry
he: מחק את הרשומה ממנהל האתרים

en: Delete selected directory
he: מחיקת התיקייה הנבחרת

en: Delete selected files and directories
he: מחיקת הקבצים והתיקיות הנבחרים

en: Deleting directories
he: התיקיות נמחקות

en: Deleting multiple unrelated directories is not yet supported
he: מחיקה של מספר תיקיות שאינן קשורות זו בזו אינה נתמכת עדיין

en: Deleting symbolic link
he: הקישור הסימבולי נמחק

en: Desktop
he: שולחן העבודה

en: Details
he: פרטים

en: Details for new key:
he: פרטי המפתח החדש:

en: Dire&ctories
he: &תיקיות

en: Direction
he: כיוון

en: Directory
he: תיקייה

en: Directory comparison
he: השוואת תיקיות

en: Directory comparison failed
he: השוואת התיקיות נכשלה

en: Directory containing the logfile does not exist or filename is invalid.
he: התיקיה המכילה את קובצי הרישום אינה קיימת או ששם הקובץ אינו תקני.

en: Directory listing aborted by user
he: תצוגת התיקיות בוטלה על ידי המשתמש

en: Directory listing failed
he: הצגת התיקיות נכשלה

en: Directory listing filters
he: מסנני הצגת התיקיות

en: Directory listing successful
he: הצגת התיקיות הצליחה

en: Disa&ble all
he: בטל ה&כל

en: Disable synchronized browsing and continue changing the remote directory?
he: האם לבטל את העיון המסונכרן ולהמשיך בשינוי התיקייה המרוחקת?

en: Disable this option again if you will not be able to see the correct directory contents anymore.
he: ניתן לבטל אפשרות זו שוב אם לא ניתן לצפות בתכני התיקייה הנכונה עוד.

en: Disconnect from server
he: הנתק מהשרת

en: Disconnected from server
he: מנותק מהשרת

en: Disconnected from server: %s
he: מנותק מהשרת: %s

en: Disconnecting from previous server
he: מתנתק מהשרת הקודם

en: Disconnects from the currently visible server
he: מתנתק מהשרת הגלוי הנוכחי

en: Display about dialog
he: הצגת תיבת אודות

en: Do &not use default editor
he: &אל תשתמש בעורך ברירת המחדל

en: Do &nothing
he: &לא לבצע דבר

en: Do you really want to check for beta versions?
    Unless you want to test new features, keep using stable versions.
he: האם אתה בטוח שברצונך לחפש גרסאות ניסיון?
    אם אינך מעוניין להתנסות באפשרויות חדשות, השאר בגרסה יציבה.

en: Do you really want to close FileZilla?
he: האם אתה בטוח שברצונך לסגור את FileZilla?

en: Do you really want to delete all Site Manager entries and the transfer queue?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את כל רשומות ממנהל האתרים ומתור ההעברות?

en: Do you really want to delete all Site Manager entries?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את כל הרשומותממנהל האתרים?

en: Do you really want to delete selected entry?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הרשומה הנבחרת?

en: Do you really want to delete the transfer queue?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את תור ההעברות?

en: Do you really want to send '%s' to the server?
he: האם אתה בטוח שברצונך לשלוח את '%s' אל השרת?

en: Documentation
he: תיעוד

en: Don't use external IP address on &local connections.
he: אל תשתמש בכתובת IP חיצונית עבור חיבורים &מקומיים.

en: Dotfiles are filenames starting with a dot, e.g. .htaccess
he: קובצי נקודה הינם קבצים ששמם מתחיל בנקודה, לדוגמה: .htaccess

en: Double-click action
he: פעולת לחיצה כפולה

en: Download
he: הורד

en: Download &limit:
he: הגבלת הורדה:

en: Download limit: %s/s
he: הגבלת הורדה:%s/ש׳

en: Download limit: none
he: הגבלת הורדה: אין

en: Download search results
he: הורדת תוצאות החיפוש

en: Download selected directory
he: הורד את התיקייה הנבחרת

en: Download selected files and directories
he: הורד את הקבצים והתיקיות הנבחרים

en: Downloading
he: מוריד

en: Downloading %s
he: מוריד %s

en: Downloading multiple unrelated directories is not yet supported
he: הורדת מספר תיקיות שאינן קשורות זו בזו עדיין אינה נתמכת

en: Downloading search results
he: תוצאות החיפוש מתקבלות

en: Drag&drop between different instances of FileZilla has not been implemented yet.
he: גרירה ושיחרור בין מופעים שונים של FileZilla אינה מוטמעת עדיין.

en: Drag&drop between different servers has not been implemented yet.
he: גרירה ושיחרור בין שרתים שונים אינה מוטמעת עדיין.

en: Duplicate filter name
he: שם המסנן כפול

en: E&nable all
he: אשר הכל

en: E&nter directory
he: ה&זן תיקייה

en: E&xecute
he: בצע

en: E&xit
he: יציאה

en: E-Mail:
he: אימייל:

en: Each filter needs at least one condition.
he: כל מסנן זקוק לתנאי אחד לפחות.

en: Edit filters
he: עריכת מסננים

en: Edit the file with the configured editor and upload changes to the server.
he: עריכת הקובץ עם העורך המוגדר והעלאת השינויים לשרת.

en: Editing failed
he: העריכה נכשלה

en: Email:
he: אימייל:

en: Empty command
he: פקודה ריקה

en: Empty command.
he: פקודה ריקה.

en: Empty directory listing
he: הצגת התיקיות ריקה

en: Empty directory.
he: תיקייה ריקה.

en: Empty file extension.
he: סיומת הקובץ ריקה.

en: Empty filter names are not allowed.
he: שמות ריקים למסננים אינם מורשים.

en: Empty name
he: שם ריק

en: Empty quoted string.
he: מחרוזת ריקה בגרשיים.

en: En&able all
he: אפשר את כולם

en: Enable invalid character &filtering
he: הפעלת סינון &תווים בלתי תקניים

en: Encrypted
he: מוצפן

en: Encryption
he: הצפנה

en: Encryption details
he: פרטי ההצפנה

en: End comparison and change sorting order?
he: לסיים את ההשוואה ולשנות את הסדר?

en: Enter &custom command...
he: הכנס פקודות לשרת...

en: Enter 0 for unlimited speed.
he: יש להזין 0 למהירות בלתי מוגבלת.

en: Enter command
he: הזנת פקודה

en: Enter custom command
he: הזנת פקודות לשרת

en: Enter directory
he: הזנת תיקייה

en: Enter filter name
he: הזנת שם החוצץ

en: Enter name for filterset
he: הזנת השם עבור ערכת המסננים

en: Enter new name for filterset
he: הזנת שם חדש לערכת המסננים

en: Enter password
he: הזנת ססמה

en: Enter selected directory
he: הזנת התיקייה הנבחרת

en: Enter the address of the server.
    To specify the server protocol, prepend the host with the protocol identifier. If no protocol is specified, the default protocol (ftp://) will be used.
    You can also enter complete URLs in the form protocol://user:pass@host:port here, the values in the other fields will be overwritten then.
he: נא להזין את כתובת השרת.
    כדי לציין את פרוטוקול השרת, יש הוסף לפני כתובת המארח את מזהה הפרוטוקול. במידה שלא נבחר פרוטוקול, יעשה שימוש בפרוטוקול ברירת המחדל (ftp://).
    כמו כן, ניתן להזין כתובות מלאות מהצורה protocol://user:pass@host:port לכאן, הערכים בשדות האחרים ישוכתבו.

en: Enter the password for the file '%s'.
    Please note that the converted file will not be password protected.
he: יש להזין את הססמה עבור הקובץ '%s'.
    נא לשים לב כי הקובץ המומר לא יהיה מוגן בססמה..

en: Enter the port on which the server listens.
    The default for FTP is 21, the default for SFTP is 22.
he: הזינו את הפתחה אליה יאזין השרת.
    פתחת ברירת המחדל ל־FTP הנה 21, ברירת המחדל עבור SFTP הנה 22.

en: Enter username and password
he: נא להזין שם משתמש וססמה

en: Error exporting settings
he: שגיאה בייצוא ההגדרות

en: Error importing
he: שגיאה בייבוא

en: Error loading xml file
he: שגיאה בטעינת קובץ XML

en: Error starting program
he: שגיאה בהפעלת התוכנית

en: Error writing xml file
he: שגיאה בכתיבת קובץ XML

en: Error, file name cannot be parsed.
he: שגיאה, לא ניתן לפענח את שם הקובץ.

en: Error, local file exists but cannot be removed
he: שגיאה, הקובץ המקומי קיים אך לא ניתן להסירו

en: Error:
he: שגיאה:

en: Establish connection in a new tab
he: התקשרות בלשונית חדשה

en: Example: png "c:\program files\viewer\viewer.exe" -open
he: דוגמה: png "c:\program files\viewer\viewer.exe" -open

en: Examples
he: דוגמאות

en: Exe&cute
he: ה&פעלה

en: Executable
he: קובץ הפעלה

en: Executable contains no version info, cannot check for updates.
he: קובץ ההפעלה לא מכיל נתוני גירסה, לא ניתן לבדוק אחר עדכונים.

en: Explorer
he: סייר

en: Export &Queue
he: ייצוא ה&תור

en: Export &Settings
he: יי&צוא ההגדרות

en: Export settings
he: ייצוא ההגדרות

en: F&ilter name:
he: שם המ&סנן:

en: FTP - File Transfer Protocol
he: FTP - פרוטוקול להעברת קבצים

en: FTP - File Transfer Protocol with optional encryption
he: FTP - פרוטוקול להעברת קבצים עם אפשרות להצפנה

en: FTP - Insecure File Transfer Protocol
he: FTP - פרוטוקול בלתי מאובטח להעברת קבצים

en: FTP Engine not initialized, can't connect
he: מנוע ה־FTP לא מופעל, לא ניתן להתחבר

en: FTP Proxy
he: מתווך FTP

en: FTP uses secondary connections for data transfers. These additional connections can be established in two ways.
he: FTP משתמש בחיבורים משניים להעברת נתונים. חיבורים משניים אלו יכולים להיות בשתי דרכים.

en: FTPES - FTP over explicit TLS/SSL
he: FTPES - FTP על גבי TLS/SSL מפורש

en: FTPS - FTP over implicit TLS/SSL
he: FTPS - FTP על גבי TLS/SSL מרומז

en: Failed to change directory
he: כשל בהחלפת התיקייה

en: Failed to change language
he: כשל בשינוי השפה

en: Failed to check for newer version of FileZilla.
he: כשלון בבדיקה עבור גרסה חדשה של FileZilla.

en: Failed to copy or move sites
he: כשל בהעתקת או העברת אתרים

en: Failed to create backup copy of xml file
he: כשלון ביצירת קובץ גיבוי עבור קובץ XML.

en: Failed to create listen socket, aborting
he: כשל ביצירת שקע להאזנה, מבטל

en: Failed to create listening socket for active mode transfer
he: כשל ביצירת שקע האזנה לתעבורה במצב פעיל

en: Failed to download the latest version of FileZilla.
he: כשלון בהורדת הגרסה האחרונה של FileZilla.

en: Failed to get 'My Documents' path
he: כשל באיחזור תיקיית 'המסמכים שלי'

en: Failed to get desktop path
he: כשל באיחזור נתיב שולחן העבודה

en: Failed to get peer address of control connection, connection closed.
he: כשל באיחזור כתובת העמית לבקרת החיבור, החיבור נסגר.

en: Failed to get peer address of data connection, connection closed.
he: כשל באיחזור כתובת העמית לחיבור נתונים, החיבור נסגר.

en: Failed to initialize FTP engine
he: כשל בהפעלת מנוע ה־FTP

en: Failed to initialize TLS.
he: כשלון באיתחול TLS.

en: Failed to load panels, invalid resource files?
he: כשל בטעינת הפאנלים, קובצי המשאבים פגומים?

en: Failed to load private key: %s
he: כשל בטעינת המפתח הפרטי: %s

en: Failed to open "%s" for appending/writing
he: כשל בפתיחת "%s" עבור הוספה/כתיבה.

en: Failed to open "%s" for reading
he: כשלון בפתיחת "%s" קריאה.

en: Failed to open "%s" for writing
he: כשלון בפתיחת "%s" כתיבה.

en: Failed to parse trusted root cert.
he: ארע כשל בפענוח תעודת השורש המהימנה.

en: Failed to receive data
he: כשלון בקבלת נתונים

en: Failed to retrieve directory listing
he: כשלון בקבלת רשימת התיקיות

en: Failed to retrieve external ip address, aborting
he: כשל באיחזור כתובת ה־ip החיצונית, מבטל

en: Failed to retrieve external ip address, using local address
he: כשל באיחזור כתובת ה־ip החיצונית, עושה שימוש בכתובת המקומית

en: Failed to retrieve local ip address.
he: כשלון בקבלת IP מקומי.

en: Failed to retrieve local ip address. Aborting
he: כשלון בקבלת IP מקומי. מבטל

en: Failed to retrieve the external IP address.
he: כשל באיחזור כתובת ה־IP החיצונית.

en: Failed to send command.
he: כשלון בשליחת פקודה.

en: Failed to set language to %s (%s), using default system language
he: החלפת השפה ל־%s (%s) נכשלה, יעשה שימוש בשפת המערכת.

en: Failed to set language to %s (%s), using default system language (%s, %s).
he: החלפת השפה ל־%s (%s) נכשלה, יעשה שימוש בשפת המערכת (%s, %s).

en: Failed to set language to %s (%s), using default system language.
he: החלפת השפה ל־%s (%s) נכשלה, יעשה שימוש בשפת המערכת.

en: Failed to set language to %s, using default system language
he: החלפת השפה ל־%s נכשלה, יעשה שימוש בשפת המערכת.

en: Failed to set language to %s, using default system language (%s, %s).
he: החלפת השפה ל־%s נכשלה, יעשה שימוש בשפת המערכת (%s, %s).

en: Failed to set language to %s, using default system language.
he: החלפת השפה ל־%s נכשלה, יעשה שימוש בשפת המערכת.

en: Failed to validate settings
he: כשל באימות ההגדרות

en: Failed to verify peer certificate
he: ארע כשל באימות תעודת העמית

en: Failed to write to file %s
he: כשלון בכתיבת קובץ %s

en: Failed to write xml file
he: כשלון בכתיבת קובץ XML

en: Failed transfers
he: העברות שנכשלו

en: Fall back to active mode
he: חזור למצב פעיל

en: Fil&e:
he: ק&ובץ:

en: Fil&es
he: קבצים

en: File
he: קובץ

en: File Types
he: סוגי קבצים

en: File does not contain any importable data.
he: הקובץ אינו מכיל מידע הניתן לייבוא.

en: File editing
he: עריכת קובץ

en: File exists
he: קובץ קיים

en: File exists action
he: פועלות כשקובץ קיים

en: File has changed
he: הקובץ השתנה

en: File lists
he: רשימות קבצים

en: File not found
he: קובץ לא נמצא

en: File search
he: חיפוש אחר קבצים

en: File transfer aborted by user
he: העברת הקובץ בוטלה על ידי המשתמש

en: File transfer aborted by user after transferring %s in %s
he: העברת הקובץ בוטלה על ידי המשתמש לאחר העברת %s ב־%s

en: File transfer failed
he: העברת הקבצים נכשלה

en: File transfer failed after transferring %s in %s
he: העברת הקובץ כשלה לאחר העברת %s ב־%s

en: File transfer skipped
he: התבצע דילוג על העברת הקובץ

en: File transfer successful
he: העברה הושלמה בהצלחה

en: File transfer successful, transferred %s in %s
he: העברת הקובץ הושלמה בהצלחה, הועברו %s ב־%s

en: File transfers still in progress.
he: ישנן העברות קבצים פעילות.

en: File would transfer with ASCII data type.
he: הקובץ יועבר במצב נתונים ASCII.

en: File would transfer with binary data type.
he: הקובץ יועבר במצב נתונים בינארי.

en: FileZilla Error
he: שגיאה בFileZilla

en: FileZilla can now test your configuration to ensure everything is configured properly.
he: FileZilla עכשיו יבדוק את ההגדרות שלך, ע"מ לוודא שהכל הוגדר כראוי.

en: FileZilla is already connected to a server.
he: התכנה FileZilla כבר מחוברת לשרת.

en: FileZilla is running in kiosk mode.
    'Normal' and 'Account' logontypes are not available in this mode.
he: FileZilla פועלת כעת במצב בטוח.
    סוגי ההתחברות 'רגיל' ו־ 'חשבון' אינם זמינים במצב זה.

en: FileZilla needs to be restarted for the language change to take effect.
he: יש להפעיל מחדש את FileZilla כדי שהשינויים יכנסו לתוקף.

en: Filelist status &bars
he: שורות מצב &רשימות הקבצים

en: Filename
he: שם הקובץ

en: Filename &filters...
he: מסנני &שמות קבצים...

en: Filename cannot be constructed for directory %s and filename %s
he: לא ניתן לבנות את שם הקובץ עבור התיקייה %s ושם הקובץ %s

en: Filename invalid
he: שם הקובץ שגוי

en: Filename unchanged
he: שם הקובץ לא ניתן לשינוי

en: Filename:
he: שם הקובץ:

en: Filenames may not contain any of the following characters: / * ? < > |
he: שם הקובץ לא יכול להכיל את הסימנים הבאים: / * ? < > |

en: Filenames may not contain any of the following characters: / \ : * ? " < > |
he: שם הקובץ לא יכול להכיל את הסימנים הבאים: / \ : * ? " < > |

en: Files currently being edited
he: קבצים שנערכים כעת

en: Filesize
he: גודל הקובץ

en: Filesize format
he: מבנה גודל הקובץ

en: Filetype
he: סוג הקובץ

en: Filetype associations
he: שיוך סוגי הקבצים

en: Filter applies to:
he: המסנן חל על:

en: Filter invalid characters in filenames
he: סינון תווים בלתי תקניים בשמות הקבצים

en: Filter name already exists
he: שם המסנן כבר קיים

en: Filter out items matching all of the following
he: סינון כל הפריטים התואמים לכל התנאים הבאים

en: Filter out items matching any of the following
he: סינון כל הפריטים התואמים לפחות לאחד מהתנאים הבאים

en: Filter out items matching none of the following
he: סינון כל הפריטים שאינם תואמים לאף אחד מהתנאים הבאים

en: Filter set already exists
he: המסנן שהוגדר כבר קיים

en: Filter the directory listings
he: סינון הצגת התיקיות

en: Filter validation failed
he: אימות המסנן נכשל

en: Fingerprint (MD5):
he: טביעת אצבע (MD5):

en: Fingerprint (SHA-1):
he: טביעת אצבע (SHA-1):

en: Fingerprint:
he: טביעת אצבע (שיטת קידוד):

en: Firewall and router configuration wizard
he: אשף תצורת הנתב וחומת־האש

en: For more detailed information about what these options do, please run the network configuration wizard.
he: לפרטים נוספים על הגדרה זו, אנא הפעל את אשף ההגדרות.

en: For reliability you should specify a range of at least 10 ports.
he: עבור תוצאות אמינות, עליך לאפשר טווח של לפחות 10 פורטים.

en: For this session the default settings will be used. Any changes to the settings will not be saved.
he: להפעלה זו יעשה שימוש בהגדרות ברירת המחדל. כל שינוי להגדרות לא יישמר.

en: Force &UTF-8
he: כפה שימוש ב־UTF-8

en: Force showing &hidden files
he: אילוץ ה&צגת קבצים מוסתרים

en: Force showing hidden files
he: אילוץ הצגת קבצים מוסתרים

en: Format specifications:
he: מפרט המבנה:

en: Format: Extension followed by properly quoted command and arguments.
he: מבנה: הרחבה ולאחריה פקודה העושה שימוש נכון בגרשיים ואז ארגומנטים.

en: Further documentation
he: תיעוד נוסף

en: General
he: כללי

en: General SOCKS server failure
he: שגיאת שרת SOCKS כללית

en: Generic proxy
he: מתווך כללי

en: Get external IP address from the following URL:
he: קבל כתובת IP מהאתר הבא:

en: Getting help
he: קבלת עזרה

en: Given filterset name already exists, overwrite filter set?
he: ערכת המסננים הנתונה כבר קיימת, לשכתב על ערכת המסננים?

en: Global bookmarks
he: סימניות כלליות

en: Group permissions
he: הרשאות הקבוצה

en: H&igh
he: גובה

en: HTTPS - HTTP over TLS
he: HTTPS - HTTP על גבי TLS

en: Hash:
he: גיבוב:

en: Hidden
he: מוסתר

en: High
he: גבוה

en: Highest
he: הכי גבוה

en: Highest available port has to be a number between 1024 and 65535.
he: הפורט צריך להיות בטווח של 1024 עד 65535.

en: Hold the shift key to toggle the filter state on both sides simultaneously.
he: החזיקו את מקש ה־shift כדי להחליף בין מצבי המסננים בשני הצדדים בו־זמנית.

en: Homepage:
he: דף הבית:

en: Host key fingerprint:
he: טביעת האצבע של המארח:

en: Host key mismatch
he: מפתח המארח אינו תואם

en: Host starts with '[' but no closing bracket found.
he: המארח מתחיל ב־'[' אך לא נמצא סוגר הפוך.

en: Host unreachable
he: המארח אינו נגיש

en: Host:
he: שרת מארח:

en: Hours,
he: שעות,

en: I&SO 8601 (example: 15:47)
he: ISO &8601 (לדוגמה: 15:47)

en: If no data is sent or received during an operation for longer than the specified time, the connection will be closed and FileZilla will try to reconnect.
he: אם אף נתון לא נשלח או התקבל במהלך הפעולה למשך זמן הארוך מהזמן שצוין, החיבור ינותק ו־FileZilla יתנתק וינסה להתחבר מחדש.

en: If reporting bugs, please provide logs with "Verbose" logging level.
he: אם אתה מדווח על שגיאות, אנא השתמש ברמת 'פירוט מלא'.

en: If the automatic test at the end of this wizard succeeds, but you cannot transfer files to a particular server, the server might be misconfigured and you should try active mode. You can set the transfer mode on a per-server basis in the Site Manager.
he: אם הבדיקה האוטומטית בסוף האשף הצליחה, אבל אינך יכול להעביר קבצים לשרת מסוים, ייתכן ולא הגדרת טוב את השרת ההו, ועליך לעבור למצב פעיל. אתה יכול לקבוע את הגדרות העברה בתפריט ניהול אתרים ובחירת השרת הספציפי.

en: If the fallback option is enabled, you will be able to connect to misconfigured servers which reject the selected transfer mode.
he: אם המעבר לשיטה אחרת מסומן ב V, זה אומר שאתה תוכל להתחבר גם לשרתים שלא הוגדרו כראוי ודחו את שיטת ההעברה שבחרת.

en: If the host key change was not expected, please contact the server administrator.
he: אם שינוי מפתח המארח אינו צפוי, נא ליצור קשר עם מנהל השרת.

en: If the problem persists, some router and/or firewall keeps blocking FileZilla.
he: אם בעיה זו חוזרת, ישנם נתב ו/או חומת אש החוסמים את פעולת FileZilla.

en: If the problem persists, some router and/or firewall keeps interrupting the connection.
he: אם בעיה זו חוזרת, ישנם נתב ו/או חומת אש שממשיכים להפריע לחיבור.

en: If the size of the logfile reaches the limit, it gets renamed by adding ".1" to the end of the filename (possibly overwriting older logfiles) and a new file gets created.
he: במידה שקובץ הרישום מגיע למגבלתו, שמו משתנה והוא מקבל ".1" לסוף שם הקובץ (ותתכן דריסה של קובצי רישום ישנים) ונוצר קובץ חדש.

en: If the symlink points to a directory, FileZilla can either delete the symbolic link or remove the contents of the linked directory.
he: אם הקישור הסימבולי מצביע לתיקייה. FileZilla יכולה למחוק את הקישור או להסיר את תוכן התיקייה המקושרת.

en: If this problem persists, please contact your router or firewall manufacturer for a solution.
he: אם הבעיה הזו חוזרת, אנא פנה ליצרן החוצץ (router) או הפיירוול שלך ע"מ לפתור את הבעיה.

en: If this problem stays, please contact your router manufacturer.
he: אם הבעיה הזו חוזרת, אנא פנה ליצרן החוצץ (router) שלך.

en: If using 'overwrite if newer', your system time has to be synchronized with the server. If the time differs (e.g. different timezone), specify a timezone offset in the site manager.
he: אם אתה מתמש באפשרות של 'דרוס אם חדש יותר', עליך להיות מסונכרן עם השרת לגבי השעה המדויקת. כדי להגדיר את השעה עליך להכנס ל'ניהול אתרים' ולהגדיר בשרת את התאמת הזמן.

en: If using timestamp based comparison, consider two files equal if their timestamp difference does not exceed this threshold.
he: באם נעשה שימוש בהשוואה על בסיס חותמות זמן, התייחס לשני קבצים כזהים אם חותמות הזמן שלהן אינן חורגות מסף זה.

en: If you change the language, you should restart FileZilla.
he: אם משנים את השפה, יש להפעיל מחדש את FileZilla.

en: If you click on test, FileZilla will connect to probe.filezilla-project.org and will perform some simple tests.
he: אם תלחץ על 'בדיקה' FileZilla תתחבר לשרת probe.filezilla-project.org ותבצע מספר בדיקות פשוטות.

en: If you close FileZilla, your changes will be lost.
he: אם FileZilla תסגר, יאבדו השינויים שנערכו.

en: If you enter the wrong filetypes, those files may get corrupted when transferred.
he: אם הכנסת סוג קובץ שגוי, הקבצים האלו עלולים להגיע משובשים כשיועברו.

en: If you get any errors, your configuration is not correct.
he: אם יש שגיאות, ההגדרות שלך לא טובות.

en: If you have problems to retrieve directory listings or to transfer files, try to change the default transfer mode.
he: אם יש לך בעיה בקבלת רשימת התיקיות או ברשימת הקבצים שמועברים, נסה להחליף את ברירת המחדל של שיטת העברה.

en: If you keep having problems with a specific server, the server itself or a remote router or firewall might be misconfigured. In this case try to toggle passive mode and contact the server administrator for help.
he: אם אתה נתקל בבעיות חוזרות ונשנות עם שרת מסויים, השרת עצמו או חומת־אש או נתב מרוחקים אינם מוגדים כראוי. במצב כזה נסה להחליף בין להפעיל מצב סביל וצור קשר עם מנהל השרת לקבלת עזרה.

en: If you successfully complete the wizard and the final test succeeds, any firewalls and routers you have should be configured properly.
he: אם פעולת האשף הסתיימה והבדיקה הסופית הצליחה, כל הנתבים וחומות־האש שלך אמורים להיות מוגדרים כראוי.

en: If you use a firewall, make sure FileZilla is allowed to accept connection on all given ports.
he: אם אתה משתמש בפיירוול, וודא שFileZilla יכול להתחבר שרך כל טווח הפורטים שבחרת.

en: If you use a router, make sure all these ports are forwarded to the machine you're running FileZilla on.
he: אם אתה משתמש בחוצץ (router), וודא שפורטים אלו עוברים למערכת שאתה משתמש בה בFileZilla.

en: If your router keeps changing the IP address, please contact your router manufacturer.
he: אם החוצץ (router) ממשיך לשנות את כתובת הIP שלך, צור קשר אם יצרן החוצץ (router).

en: Import data from older version
he: ייבוא נתונים מגירסה ישנה יותר

en: Import settings
he: ייבוא הגדרות

en: Import successful
he: הייבוא הצליח

en: Improperly quoted association.
he: שיוך עם שגיאת גרשיים.

en: In active mode, FileZilla has to listen on a port for data transfers. You have to specify which ports FileZilla will use.
he: במצב פעיל, FileZilla צריך להקשיב לפורט ע"מ להעביר נתונים. עליך לבחור אליו פורטים FileZilla יוכל להתשמשץ

en: In case you have a router, you will have to forward all available ports, as FileZilla has no influence on the ports your system chooses.
he: במידה ויש לך חוצץ (router), אתה תצטרך להעביר את כל הפורטים, בגלל שלFileZilla אין כל השפעה על הפורטים שהמערכת שלך תבחר.

en: In case you prefer automatic updates, you can enable automatic update checks in the settings dialog.
he: במידה שאתה מעדיף עדכונים אוטומטיים תוכל להפעיל אותם בתיבת דו־שיח ההגדרות.

en: In order to use active mode, FileZilla needs to know your external IP address.
he: כדי להיות במצב פעיל, FileZilla צריך לדעת את ה IP שלך.

en: In passive mode, which is recommended for most users, FileZilla asks the server for a port and connects to the given port. Not much configuration has to be done for this.
he: במצב פסיבי, שזה המצב המועדף, FileZilla מבקש מהשרת פורט ומתחבר דרך הפורט הזה. אין שום הגדרה בשביל זה.

en: Incomplete chain, top certificate is not self-signed certificate authority certificate
he: שרשרת מקוטעת, התעודה הראשית לא נחתמה עצמאית על ידי רשות מוסמכת

en: Incorrect password
he: הססמה שגויה

en: Initializing TLS...
he: מאתחל TLS...

en: Insecure server, it does not support FTP over TLS.
he: שרת בלתי מאובטח, אין בו תמיכה ב־FTP על גבי TLS.

en: Interactive
he: אינטראקטיבי

en: Interface
he: מנשק

en: Interrupted by user
he: בוטל ע"י המשתמש

en: Invalid Content-Length
he: ה־Content-Length ("אורך התוכן") שגוי

en: Invalid HTTP Response
he: תגובת HTTP שגויה

en: Invalid character sequence received, disabling UTF-8. Select UTF-8 option in site manager to force UTF-8.
he: התקבל רצף שגוי של תווים, מבטל את UTF-8. יש לבחור את UTF-8 במנהל האתרים כדי לאלץ שימוש ב־UTF-8.

en: Invalid chunk size
he: גודל חבילה שגוי

en: Invalid data received
he: הנתונים שהתקבלו שגויים

en: Invalid date
he: תאריך לא תקני

en: Invalid filename
he: שם קובץ לא תקני

en: Invalid host, after closing bracket only colon and port may follow.
he: מארח שגוי, לאחר סוגר הסקירה מותר לרשום רק נקודותיים ופתחה.

en: Invalid input
he: קלט לא תקני

en: Invalid port given. The port has to be a value from 1 to 65535.
he: הפתחה שצויינה אינה תקנית. ערך הפתחה חייב להיות בין 1 ל־ 655535.

en: Invalid protocol specified. Valid protocols are:
    ftp:// for normal FTP,
    sftp:// for SSH file transfer protocol,
    ftps:// for FTP over SSL (implicit) and
    ftpes:// for FTP over SSL (explicit).
he: הפרוטוקול שצוין אינו תקף. הפרוטוקולים התקפים הם:
    ftp:// ל־FTP רגיל,
    sftp:// לפרוטוקול העברה דרך SSH,
    ftps:// ל־FTP על גבי SSL (מרומז) ו־
    ftpes:// ל־FTP על גבי SSL (מפורש).

en: Invalid regular expression in search conditions.
he: הביטוי הרגולרי שבתנאי החיפוש שגוי.

en: Invalid response code
he: קוד התגובה שגוי

en: Invalid search conditions: %s
he: תנאי החיפוש שגויים: %s

en: Invalid site path
he: נתיב האתר לא תקני

en: Invalid size in condition
he: גודל שגוי בתנאי

en: Invalid username given.
he: שם משתמש שגוי

en: Jurisdiction country:
he: מדינת סמכות השיפוט:

en: Jurisdiction locality:
he: אזור סמכות השיפוט:

en: Jurisdiction state or province:
he: מחוז או מדינת סמכות השיפוט:

en: Keep directories on top
he: השאר את התיקיות למעלה

en: Keep in mind that not all servers support this feature and may return incorrect listings if this option is enabled. Although FileZilla performs some tests to check if the server supports this feature, the test may fail.
he: יש לשים לב כי לא כל השרתים תומכים בתכונה זו ויתכן שיחזירו רישום שגוי אם אפשרות זו פעילה. למרות ש־FileZilla מבצעת כמה בדיקות לווידוא שהשרת תומך בתכונה זו, יתכן שהבדיקה תכשל.

en: Key exchange
he: החלפת מפתחות

en: L&owest
he: ה&נמוך ביותר

en: Language
he: שפה

en: Language changed
he: השפה שונתה

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Layout
he: פריסה

en: Limit for concurrent &downloads:
he: מגבלת ההורדות &בו־זנית:

en: Limit for concurrent &uploads:
he: מגבלת ההעלאות &בו־זנית:

en: Limit local ports
he: הגבל הפתחות המקומיות

en: Limit size of logfile
he: הגבלת גודל קובץ הרישום

en: Limit:
he: מגבלה:

en: Line length exceeded
he: בוצעה חריגה מאורך השורה

en: Linked against
he: מקושר כנגד

en: Listen socket closed
he: שקע ההאזנה נסגר

en: Listing:
he: הצגה:

en: Lo&west available port:
he: הפתחה האפשרית ה&נמוכה ביותר:

en: Local
he: מקומי

en: Local file
he: קובץ מקומי

en: Local file does not exist.
he: הקובץ המקומי לא נמצא.

en: Local file is a directory instead of a regular file.
he: הקובץ המקומי הינו תיקייה במקום קובץ רגיל.

en: Local file is not a valid filename.
he: שם הקובץ המקומי אינו תקני.

en: Local filters:
he: מסננים מקומיים:

en: Local site:
he: האתר המקומי:

en: Locality:
he: מקומיות:

en: Log file
he: קובץ רישום

en: Log of update check:
he: יומן בדיקת העדכונים האוטומטית:

en: Logging
he: רישום

en: Login data contains non-ASCII characters and server might not be UTF-8 aware. Cannot fall back to local charset since using proxy.
he: פרטי ההתחברות מכילים תווים שאינם תווי ASCII ויתכן שהשרת אינו מודע ל־UTF-8. לא ניתן לחזור אל הקידוד המקומי מאחר ונעשה שימוש במתווך.

en: Login data contains non-ASCII characters and server might not be UTF-8 aware. Trying local charset.
he: פרטי ההתחברות מכילים תווים שאינם תווי ASCII ויתכן שהשרת אינו מודע ל־UTF-8. מנסה להשתמש בקידוד המקומי.

en: Login sequence fully executed yet not logged in. Aborting.
he: רצף ההתחברות הופעל במלואו והחיבור עדיין לא התקיים. מבטל.

en: Low
he: נמוך

en: Lowest
he: הנמוך ביותר

en: Lowest available port has to be a number between 1024 and 65535.
he: מספר הפתחה הנמוך ביותר חייב להיות מספר בין 1024 ל־65535.

en: Make sure the file can be accessed and is a well-formed XML document.
he: יש לוודא כי ניתן לגשת אל הקובץ ושזהו מסמך XML המסוגנן כראוי.

en: Malformed chunk data: %s
he: חלק נתונים פגום: %s

en: Malformed header: %s
he: כותרת נתונים שגיוה: %s

en: Malformed reply, server not sending proper line endings
he: תגובה פגומה, השרת לא שולח סיומת תקנית לשורות

en: Manual transfer
he: העברה ידנית

en: Match all of the following
he: התאמת כל הבאים

en: Match any of the following
he: התאמה לפחות לאחד מהבאים

en: Match none of the following
he: התאמה לאף אחד מהבאים

en: Maximum simultaneous &transfers:
he: מספר ההעברות המירבי בו־זנית:

en: Message log
he: רישום ההודעות

en: Message log position
he: מיקום רישום ההודעות

en: MiB
he: מ"ב

en: Minutes
he: דקות

en: Move &down
he: הזז מ&טה

en: Move &up
he: הזז מ&עלה

en: My Computer
he: המחשב שלי

en: My Documents
he: המסמכים שלי

en: My Sites
he: האתרים שלי

en: N/a
he: לא זמין

en: Name
he: שם

en: Name already exists
he: השם כבר קיים

en: Name of bookmark already exists.
he: שם הסימנייה כבר קיים.

en: Name:
he: שם:

en: Need to enter filter name
he: יש להקיש שם למסנן

en: Need to enter valid remote path
he: יש להזין נתיב מרוחק תקני

en: Need to specify a character encoding
he: יש לציין את קידוד התווים

en: Network unreachable
he: הרשת אינה נגישה

en: New &Folder
he: תיקייה &חדשה

en: New &tab
he: &לשונית חדשה

en: New Book&mark
he: סימנייה &חדשה

en: New bookmark
he: סימנייה חדשה

en: New directory
he: תיקייה חדשה

en: New features and improvements in %s
he: תכונות ושיפורים חדשים ב־%s

en: New filter
he: מסנן חדש

en: New folder
he: תיקייה חדשה

en: New site
he: אתר חדש

en: Next to the transfer queue
he: בסמוך לתור ההעברות

en: No
he: לא

en: No category to export selected
he: לא נבחרה קטגוריה לייצוא

en: No command given, aborting.
he: לא ניתנה פקודה, מבטל.

en: No external IP address set, trying default.
he: לא הוגדרה כתובת IP חיצונית, מנסה את ברירת המחדל.

en: No files are currently being edited.
he: לא נערכים קבצים כעת.

en: No filter name given
he: לא ניתן שם למסנן

en: No host given, please enter a host.
he: לא צוין מארח, נא להזין שם מארח..

en: No images available
he: אין תמונות זמינות

en: No more files in the queue!
he: אין עוד קבצים בתור!

en: No name for the filterset given.
he: לא ניתן שם לערכת המסננים.

en: No program associated with filetype
he: אף תוכנה אינה משוייכת לסוג קובץ זה

en: No program has been associated to edit files with the extension '%s'.
he: לא שוייכה תוכנה לעריכת קבצים בעלי הסיומת '%s'.

en: No search results
he: אין תוצאות חיפוש

en: No sites available
he: אין אתרים זמינים

en: No supported SOCKS5 auth method
he: אין שיטת אימות SOCKS5 נתמכת.

en: No username given.
he: לא ניתן שם משתמש.

en: None
he: ללא

en: None selected yet
he: טרם נבחרו

en: Normal
he: רגיל

en: Not all items could be requeued for viewing/editing.
he: לא כל הפריטים ניתנים לבקשה לצפייה/עריכה.

en: Not connected
he: לא מחובר

en: Not connected to any server
he: לא מחובר לאף שרת

en: Not connected to any server.
he: לא מחובר לאף שרת.

en: Not connected.
he: לא מחובר.

en: Note that this feature is only supported using the FTP protocol.
he: שים לב שאפשרות זו נתמכת רק עבור שימוש בפרוטוקול FTP.

en: Note: This only works with plain, unencrypted FTP connections.
he: לתשומת לבך: תכונה זו פועלת רק עם חיבורי FTP פשוטים ולא מוצפנים.

en: Note: Using a generic proxy forces passive mode on FTP connections.
he: לתשומת לבך: שימוש במתווך כללי מאלצת שימוש במצב סביל על חיבורי FTP.

en: Number of decimal places:
he: מספר המקומות העשרוניים:

en: Number of retries has to be between 0 and 99.
he: מספר הנסיונות צריך להיות בין 0 ל־99.

en: O&pen file
he: &פתח קובץ

en: OK
he: אישור

en: On the following pages, the selected transfer mode will be configured, as well as the fallback mode if enabled.
he: בעמודים הבאים, יוגדר מצב ההעברה הנבחר, כמו־כן מצב ה"נפילה" עבור אפשרות המעבר במקרה של כשלון.

en: Once
he: פעם אחת

en: Only the versions of FileZilla and the operating system you are using will be submitted to the server.
he: רק גירסאות FileZilla ומערכת ההפעלה בה אתה משתמש ישלחו אל השרת.

en: Open directory in system's file manager
he: פתיחת התיקייה במנהל הקבצים של המערכת

en: Open the Site Manager
he: פתיחת מנהל האתרים

en: Open the file.
he: פתיחת הקובץ.

en: Open the settings dialog of FileZilla
he: פתיחת דו־שיח ההגדרות של FileZilla

en: Opened as:
he: נפתח כ־:

en: Opening failed
he: הפתיחה נכשלה

en: Opens a new tab
he: נפתח בלשונית חדשה

en: Opens the Site Manager
he: מנהל האתרים האתרים

en: Opens the directory listing filter dialog. Right-click to toggle filters.
he: פתיחת תיבת הדו־שיח למסנן תצוגת התיקיות. מקש ימני להחלפת המסננים.

en: Operating system
he: מערכת ההפעלה

en: Operating system problem detected
he: אותרה תקלה במערכת ההפעלה

en: Organization:
he: ארגון:

en: Other:
he: אחר:

en: Overview
he: סקירה

en: Overwrite &if source newer
he: שיכתוב באם המקור &חדש יותר

en: Overwrite file
he: שכתוב על קובץ

en: Overwrite file if size differs
he: שכתוב על קובץ אם הגדלים שונים

en: Overwrite file if size differs or source file is newer
he: שכתוב על הקובץ אם הגודל שונה או שקובץ המקור חדש יותר

en: Overwrite file if source file newer
he: שכתוב על קובץ אם קובץ המקור חדש יותר

en: Overwrite if &different size
he: שכתוב אם הגודל &שונה

en: Overwrite if different si&ze or source newer
he: שכתוב אם הגודל שונה או שהמקור &חדש יותר

en: Owner permissions
he: הרשאות הבעלים

en: Owner/Group
he: בעלים/קבוצה

en: P&revent system from entering idle sleep during transfers and other operations
he: יש &למנוע מהמערכת מלהיכנס למצב שינה במהלך העברות קבצים ופעולות אחרות

en: P&roxy host:
he: מארח המ&תווך:

en: PORT command tainted by router or firewall.
he: פקודת ה־PORT נחסמה על ידי נתב או חומת אש.

en: Pa&ssive (recommended)
he: &סביל (מומלץ)

en: Package
he: חבילה

en: Parameter not a valid URL
he: הפרמטר אינו כתובת תקנית

en: Pass&word:
he: &ססמה:

en: Passive (recommended)
he: סביל (מומלץ)

en: Passive mode
he: מצב סביל

en: Passive mode has been set as default transfer mode.
he: המצב הסביל הוגדר למצב ההעברה כברירת מחדל.

en: Password required
he: נדרשת ססמה

en: Path
he: נתיב

en: Path cannot be constructed for directory %s and subdir %s
he: לא ניתן לבנות את הכתובת עבור התיקייה %s ותת־התיקייה %s

en: Paths
he: נתיבים

en: Pending removal
he: בהמתנה להסרה

en: Permission
he: הרשאה

en: Permissions
he: הרשאות

en: Platform:
he: פלטפורמה:

en: Please check http://filezilla-project.org for the most recent version of FileZilla.
he: אנא עיינו באתר http://filezilla-project.org לקבלת הגרסאות העדכניות ביותר של FileZilla.

en: Please check on http://filezilla-project.org/probe.php that the server is running and carefully check your settings again.
he: אנא עיין בכתובת http://filezilla-project.org/probe.php כדי לוודא שהשרת פעיל ובדוק את הגדרותיך שוב בקפידה.

en: Please check the package manager of your system for an updated package or visit http://filezilla-project.org to download the source code of FileZilla.
he: אנא בדוק את מנהל חבילות המערכת שלך אחר חבילה מעודכנת או בקר באתר http://filezilla-project.org to download להורדת קוד המקור של FileZilla.

en: Please configure any firewalls and routers so that FileZilla can establish outgoing connection to arbitrary ports.
he: אנא הגדר את חומות־האש והנתבים כדי ש־FileZilla תוכל לקיים חיבור לכיוון חוץ דרך פתחות שרירותיות.

en: Please disable settings like 'DMZ mode' or 'Game mode' on your router.
he: אנא בטל הגדרות כגון 'מצב DMZ' או 'מצב משחק' בנתב שלך.

en: Please ensure you have a stable internet connection and carefully check your settings again.
he: נא לוודא כי חיבור האינטרנט שלך יציב ולבדוק את ההגדרות שלך שוב בקפידה.

en: Please enter a custom date format.
he: נא להזין את מבנה הזמן המותאם לך.

en: Please enter a custom time format.
he: נא להזין מבנה זמן מותאם אישית.

en: Please enter a date of the form YYYY-MM-DD such as for example 2010-07-18.
he: נא להזין תאריך בצורה YYYY-MM-DD כמו לדוגמה 2010-07-25.

en: Please enter a download speed limit greater or equal to 0 %s/s.
he: נא להזין מגבלת מהירות הורדה העולה או שווה ל־0 %s/ש.

en: Please enter a name for the new filter.
he: נא להזין שם עבור המסנן החדש.

en: Please enter a new name for the copied filter.
he: נא להזין שם עבור המסנן המועתק.

en: Please enter a new name for the filter set "%s"
he: נא להזין שם חדש עבור ערכת המסננים "%s"

en: Please enter a new name for the filter.
he: נא להזין שם חדש עבור המסנן.

en: Please enter a number between 0 and 10 for the number of concurrent downloads.
he: נא להזין מספר בין 0 ל־10 עבור מספר ההורדות בו־זמנית.

en: Please enter a number between 0 and 10 for the number of concurrent uploads.
he: נא להזין מספר בין 0 ל־10 עבור מספר ההעלאות בו־זמנית.

en: Please enter a number between 1 and 10 for the number of concurrent transfers.
he: נא להזין מספר בין 1 ל־10 עבור מספר ההעברות בו־זמנית.

en: Please enter a password for this server:
he: נא להזין ססמה לשרת זה:

en: Please enter a path and executable to run.
    E.g. c:\somePath\file.exe under MS Windows or /somePath/file under Unix.
    You can also optionally specify program arguments.
he: נא להזין נתיב וקובץ הפעלה להרצה.
    לדוגמה: c:\somePath\file.exe תחת Windows של מיקרוסופט או /somePath/file תחת יוניקס.
    ניתן כמו־כן, במידת הצורך, להוסיף ארגומנטים לתוכנית.

en: Please enter a timeout between 5 and 9999 seconds or 0 to disable timeouts.
he: נא להזין זמן תפוגה בין 5 ל 9999 שניות או 0 כדי לבטל את זמן התפוגה.

en: Please enter a unique name for this filter set
he: נא להזין שם ייחודי עבור ערכת מסננים זו

en: Please enter a username for this server:
he: נא להזין שם משתמש לשרת זה:

en: Please enter a valid portrange.
he: אנא הכנס טווח פתחות תקני.

en: Please enter an URL where to get your external address from
he: נא להזין את הכתובת ממנה תתקבל כתובת ה־IP החיצונית שלך

en: Please enter an update interval of at least 7 days
he: נא להזין מרווח של לפחות 7 ימים בין העדכונים.

en: Please enter an upload speed limit greater or equal to 0 %s/s.
he: נא להזין מגבלת מהירות העלאה העולה או שווה ל־0 %s/ש.

en: Please enter raw FTP command.
    Using raw ftp commands will clear the directory cache.
he: נא להזין פקודת FTP גולמית.
    השימוש בפקודות ftp גולמיות ירוקן את מטמון התיקייה.

en: Please enter the name of the directory which should be created:
he: נא להזין את שם התיקייה שאמורה להיווצר:

en: Please enter username and password for this server:
he: נא להזין שם משתמש וססמה לשרת זה:

en: Please enter your external IP address
he: נא להזין את כתובת ה־IP החיצונית שלך

en: Please enter your external IP address on the active mode page of this wizard. In case you have a dynamic address or don't know your external address, use the external resolver option.
he: נא להזין את כתובת ה־IP החיצונית בעמוד המצב הפעיל באשף זה. במידה שיש לך כתובת דינמית ואינך יודע את הכתובת החיצונית, ניתן השתמש באפשרות הפותר החיצוני.

en: Please follow the instructions carefully, as wrong configuration will prevent successful FTP connections.
he: נא לעקוב אחר ההנחיות בקפידה, כיוון שתצורה שגויה תמנע מהתחברויות FTP מוצלחות.

en: Please make sure FileZilla is allowed to establish outgoing connections and make sure you typed the address of the address resolver correctly.
he: נא לוודא כי FileZilla מורשית ליצור חיבורים כלפי חוץ וכמו־כן כדאי לוודא כי הקלדת את כתובת פותר הכתובות כראוי.

en: Please make sure the requested locale is installed on your system.
he: נא לוודא כי השפה המבוקשת מותקנת במחשבך.

en: Please make sure your router is using the latest available firmware. Furthermore, your router has to be configured properly. You will have to use manual port forwarding. Don't run your router in the so called 'DMZ mode' or 'game mode'.
he: נא לוודא כי הנתב שלך משתמש בקושחה העדכנית ביותר הזמינה. יתר על כך, על הנתב שלך להיות מוגדר כראוי. יהיה עליך להשתמש בהעברת פתחות ידנית. אין להריץ את הנתב שלך במצב הידוע בשם 'מצב DMZ' או 'מצב משחק'.

en: Please note that FileZilla has no influence on the port the server chooses. So the server might choose a port which your firewall thinks is only used by trojans or other malware. This might raise a false alarm you can safely discard.
he: לתשומת לבך, ל־FileZilla אין כל השפעה באילו פתחות יבחר השרת להשתמש, כך שייתכן שתבחר פתחה אותה תזהה חומת־האש שלך כווירוס. מצב כזה עלול לגרור אזעקת שווא ממנה ניתן להתעלם בבטחה..

en: Please note that preserving timestamps on uploads on FTP, FTPS and FTPES servers only works if they support the MFMT command.
he: אנא שים לב ששימור חותמות הזמן בשרתי FTP, FTPS ו־FTPES עובד רק אם השרתים תומכים בפקודה MFMT.

en: Please note that some servers might ban you if you try to reconnect too often or in too short intervals.
he: אנא שים לב שכמה מהשרתים עלולים לחסום אותך אם תנסה להתחבר מחדש לעיתים קרובות מדי או בהפרשי זמן קצרים.

en: Please read http://wiki.filezilla-project.org/Date_and_Time_formatting for details
he: ניתן לקרוא את http://wiki.filezilla-project.org/Date_and_Time_formatting לקבלת פרטים

en: Please retry downloading the update. Possible reasons if the problem persists (listed in order of decreasing probability):
he: יש לנסות להוריד מחדש את העדכון. סיבות הגיוניות לחזרת הבעיה (מסודרות בסדר יורד לפי סבירות):

en: Please run this wizard again should you change your network environment or in case you suddenly encounter problems with servers that did work previously.
he: אנא הפעל אשף זה שוב במידה שסביבת הרשת שלך משתנה או במידה שלפתח מופיעות בעיות בשרת שלא קרו בעבר.

en: Please select an action:
he: נא לבחור בפעולה:

en: Please select the categories you would like to import.
he: אנא בחר את הקטגוריות שברצונך לייבא.

en: Please select the default transfer mode you would like to use.
he: אנא בחר את מצב ההעברה כברירת המחדל בו ברצונך להשתמש.

en: Please select the new attributes for the directory "%s".
he: אנא בחרו את התכונות החדשות לתיקייה "%s".

en: Please select the new attributes for the file "%s".
he: אנא בחר את התכונות החדשות לקובץ "%s".

en: Please select the new attributes for the selected directories.
he: אנא בחר את התכונות החדשות עבור התיקיות הנבחרות.

en: Please select the new attributes for the selected files and directories.
he: אנא בחר את התכונות החדשות עבור הקבצים והתיקיות הנבחרים.

en: Please select the new attributes for the selected files.
he: אנא בחר את התכונות החדשות עבור הקבצים הנבחרים.

en: Please update your firewall and make sure your router is using the latest available firmware. Furthermore, your router has to be configured properly. You will have to use manual port forwarding. Don't run your router in the so called 'DMZ mode' or 'game mode'. Things like protocol inspection or protocol specific 'fixups' have to be disabled
he: אנא עדכן את חומת־האש שלך ווודא כי הנתב שלך משתמש בקושחה העדכנית ביותר הזמינה. נוסף על כך, יש להגדיר את הנתב כראוי. יהיה עליך להשתמש בניתוב פתחות ידנית. אל פעיל את הנתב שלך במצב הידוע בשם 'מצב DMZ' או ב־'מצב משחק'. יש לבטל פונקציות כגון חקירת פרוטוקולים או תיקונים (fixups) המיועדים לפרוטוקולים מסויימים.

en: Please visit http://filezilla-project.org for more information about FileZilla.
he: אנא בקר באתר http://filezilla-project.org למידע נוסף אודות FileZilla.

en: Please visit http://filezilla-project.org to download the most recent version.
he: נא כנס לאתר http://filezilla-project.org כדי להוריד את הגרסה האחרונה.

en: Postal code:
he: מיקוד:

en: Predefined Sites
he: אתרים מוגדרים מראש

en: Preserving file timestamps
he: תוך שימוש חותמות הזמן של הקבצים

en: Preview:
he: תצוגה מקדימה:

en: Primary connection and data connection certificates don't match.
he: התעודות של החיבור הראשוני וחיבור הנתונים אינם תואמים.

en: Prioritize directories (default)
he: העדפה לתיקיות (ברירת מחדל)

en: Priority
he: עדיפות

en: Privacy policy:
he: מדיניות הפרטיות:

en: Private &keys:
he: &מפתחות פרטיים:

en: Pro&tocol:
he: &פרוטוקול:

en: Pro&xy password:
he: ססמת ה&מתווך:

en: Process &Queue
he: עיבור ה&תור

en: Proxy &port:
he: &פתחת המתווך:

en: Proxy &user:
he: מ&שתמש במתווך:

en: Proxy authentication failed
he: האימות עם המתווך נכשל

en: Proxy handshake failed: %s
he: לחיצת היד (handshake) עם המתווך כשלה: %s

en: Proxy reply: %s
he: תגובת המתווך: %s

en: Proxy request failed: %s
he: הבקשה מהמתווך נכשלה: %s

en: Proxy request failed: Unknown address type in CONNECT reply
he: בקשת המתווך נכשלה: סוג הכתובת לא ידוע בתגובת ה־CONNECT

en: Proxy set but proxy host or port invalid
he: המתווך הוגדר אך המארח או הפתחה אינם נכונים

en: Public Key Authentication
he: אימות מפתח ציבורי

en: Public key algorithm:
he: אלגוריתם למפתח ציבורי:

en: Public permissions
he: הרשאות ציבוריות

en: Queue has been fully processed
he: עיבוד התור הסתיים לחלוטין

en: Queue: %s MiB
he: תור: %s MiB

en: Queue: %s%s
he: תור: %s%s

en: Queue: empty
he: תור: ריק

en: Queued files
he: קבצים בתור

en: Queueing:
he: הוספה לתור:

en: R&eboot system
he: &איתחול המערכת

en: R&emote directory tree
he: &עץ התיקיות המרוחקות

en: R&eset and requeue selected files
he: איפוס והצבה מחדש בתור של הקבצים הנבחרים

en: Raw FTP command
he: פקודת FTP גולמית

en: Re&ad
he: &קריאה

en: Re&fresh
he: &רענון

en: Re&name
he: שי&נוי שם

en: Re-run the wizard and carefully check your settings and configure all routers and firewalls accordingly.
he: עליך להפעיל את האשף מחדש ולבדוק בקפידה את ההגדרות שלך ולהגדיר את כל הנתבים וחומות האש בהתאם.

en: Rea&d
he: &קריאה

en: Read-only
he: קריאה בלבד

en: Really cancel current operation?
he: האם באמת לבטל את הפעולה הנוכחית?

en: Really delete %d directory with its contents? | Really delete %d directories with their contents?
he[0]: האם באמת למחוק תיקייה %d על כל תוכנה?
he[1]: האם באמת למחוק %d תיקיות על כל תוכנן?

en: Really delete %d file? | Really delete %d files?
he[0]: האם ברמת למחוק קובץ %d?
he[1]: האם באמת למחוק %d קבצים?

en: Really delete %s and %s?
he: האם באמת למחוק את %s ואת %s?

en: Really delete all selected files and/or directories?
he: האם באמת למחוק את כל הקבצים ו/או התיקיות שנבחרו?

en: Reason
he: סיבה

en: Reboot now
he: איתחול כעת

en: Rec&urse into subdirectories
he: בנ&סיגה אל תת־התיקיות

en: Received a line exceeding 10000 characters, aborting.
he: התקבלה שורה החורגת ממגבלת 10000 התווים, הפעולה מבוטלת.

en: Received data tainted
he: הנתונים שהתקבלו פגומים

en: Reconnect information cannot be cleared while connected to a server.
    If you continue, your connection will be disconnected.
he: לא ניתן לרוקן את נתוני החיבור החוזר בזמן החיבור לשרת.
    אם תמשיך, החיבור שלך ינותק.

en: Reconnection settings
he: הגדרות התחברות מחדש

en: Reconnects to the last used server
he: מתחבר מחדש אל השרת האחרון

en: Redirection to invalid address
he: הפניה לכתובת שגויה

en: Refresh the file and folder lists
he: רענון רשימת הקבצים והתיקיות

en: Remote
he: מרוחק

en: Remote certificate not trusted.
he: תעודת השרת אינה מהימנה.

en: Remote file
he: קובץ מרוחק

en: Remote file search
he: חיפוש קובץ מרוחק

en: Remote filters:
he: מסננים מרוחקים:

en: Remote path
he: הנתיב המרוחק

en: Remote path cannot be parsed. Make sure it is a valid absolute path and is supported by the current site's servertype (%s).
he: לא ניתן לנתח את הנתיב המרוחק. ודא כי זהו נתיב מוחלט תקני ושהוא נתמך על ידי סוג השרת של השרת הנוכחי (%s).

en: Remote path cannot be parsed. Make sure it is a valid absolute path and is supported by the servertype (%s) selected on the parent site.
he: לא ניתן לנתח את הנתיב המרוחק. ודא כי זהו נתיב מוחלט תקני ושהוא נתמך על ידי סוג השרת של השרת הנוכחי (%s) שנבחר בשרת האב.

en: Remote path cannot be parsed. Make sure it is a valid absolute path.
he: לא ניתן לנתח את הנתיב המרוחק. ודא כי זהו נתיב מוחלט תקני.

en: Remote path could not be parsed.
he: לא ניתן לנתח את הנתיב המאוחר.

en: Remote path handling:
he: טיפול בנתיבים מרוחקים:

en: Remote path:
he: הנתיב המרוחק:

en: Remote site:
he: האתר המרוחק:

en: Remove &all
he: הסרת ה&כול

en: Remove &selected
he: הסרת ה&נבחרים

en: Rename file
he: שינוי שם הקובץ

en: Rename selected directory
he: שינוי שם התיקייה הנבחרת

en: Rename selected files and directories
he: שינוי שם לקבצים ולתיקיות הנבחרים

en: Renaming '%s' to '%s'
he: שינוי שם מ־'%s' ל־'%s'

en: Reporting bugs and feature requests
he: דיווח על באגים ובקשת תכונות

en: Require explicit FTP over TLS
he: דרישת FTP מפורש על גבי TLS

en: Require implicit FTP over TLS
he: דרישת FTP מרומז על גבי TLS

en: Reset and requeue &all
he: איפוס והצבת ה&כול מחדש בתור

en: Resolving address of %s
he: פתירת הכתובת %s

en: Resolving hostname
he: פתירת שם המארח

en: Response:
he: תגובה:

en: Results:
he: תוצאות:

en: Resume file transfer
he: המשך בהעברת הקובץ

en: Resuming ASCII files can cause problems if server uses a different line ending format than the client.
he: חידוש העברת קבצי ASCII עלולה לגרום לבעיות אם השרת משתמש בסיומת שורה השונה מהלקוח.

en: Retrieving directory listing...
he: איחזור רשימת התיקיות...

en: Retrieving external IP address from %s
he: איחזור כתובת ה־IP החיצונית מ־%s

en: Root certificate is not trusted
he: תעודת השורש של השרת אינה מהימנה

en: S&how files currently being edited...
he: ה&צגת קבצים הנערכים כעת...

en: S&hutdown system
he: &כיבוי המערכת

en: S&top
he: ע&צירה

en: S&ynchronized browsing
he: עיון מ&סונכרן.

en: Save settings?
he: האם לשמור את הגדרות?

en: Scanning for files to add to queue
he: סריקה אחר הקבצים להוספה לתור

en: Scanning for files to upload
he: סריקה אחר הקבצים להעלאה

en: Search &conditions:
he: תנאי ה&חיפוש:

en: Search &directory:
he: &תיקיית החיפוש:

en: Search for files recursively.
he: חיפוש אחר קבצים באופן רקורסיבי.

en: Search server for files
he: חיפוש אחר קבצים בשרת

en: Security information
he: נתוני אבטחה

en: See also: http://wiki.filezilla-project.org/Network_Configuration
he: ניתן לעיין גם בזה: http://wiki.filezilla-project.org/Network_Configuration

en: Sele&ct server
he: ב&חירת שרת

en: Select &page:
he: &בחירת עמוד:

en: Select Theme
he: בחירת ערכת נושא

en: Select default action to perform if target file of a transfer already exists.
he: בחר בפעולה שתהיה כברירת מחדל כאשר שם הקובץ המיועד להעברה כבר קיים.

en: Select default editor
he: בחירה בעורך ברירת המחדל

en: Select default file exists action if the target file already exists. This selection is valid only for the current session.
he: הגדרות למקרה שיש ניסיון להעתיק קובץ עם שם קיים. ההגדרות הללו ישמרו לsession הנוכחי בלבד.

en: Select default file exists action only for the currently selected files in the queue.
he: בחר בפעולה שתתבצע על התור הנוכחי כאשר שם הקובץ שיועבר כבר קיים.

en: Select download location for package
he: בחר את מיקום הורדת החבילה

en: Select file containing private key
he: בחר קובץ המכיל מפתח אישי

en: Select file for exported data
he: בחר את הקובץ לנתונים המיוצאים

en: Select file for exported queue
he: בחר קובץ לתור המיוצא

en: Select file for exported settings
he: בחר קובץ להגדרות המיוצאות

en: Select file for exported sites
he: בחר קובץ לאתרים המיוצאים

en: Select file to import settings from
he: בחר קובץ שממנו יש לייבא הגדרות

en: Select file to upload
he: בחר קובץ להעלאה

en: Select filename for converted keyfile
he: בחר את שם הקובץ לקובץ המפתח המומר

en: Select how these files should be opened.
he: בחר כיצד יש לפתוח קבצים אלו.

en: Select target download directory
he: יש לבחור תיקיית יעד להורדה

en: Select target filename
he: בחר את שם קובץ היעד

en: Select the categories to export:
he: בחר את הקטגוריות לייצוא:

en: Select the private data you would like to delete.
he: בחירת הנתונים האישיים שברצונך למחוק.

en: Selected %d directory with its contents for transfer. | Selected %d directories with their contents for transfer.
he[0]: נבחרה תיקייה %d על תוכנה להעברה.
he[1]: נבחרו %d תיקיות על תוכנן להעברה.

en: Selected %d directory. | Selected %d directories.
he[0]: נבחרה תיקייה %d.
he[1]: נבחרו %d תיקיות.

en: Selected %d file for transfer. | Selected %d files for transfer.
he[0]: נבחר קובץ %d להעברה.
he[1]: נבחרו %d קבצים להעברה.

en: Selected %d file. Total size: %s | Selected %d files. Total size: %s
he[0]: נבחר קובץ %d. הגודל הכללי: %s
he[1]: נבחרו %d קבצים. הגודל הכללי: %s

en: Selected %d file. Total size: At least %s | Selected %d files. Total size: At least %s
he[0]: נבחר קובץ %d. הגודל הכולל: לפחות %s
he[1]: נבחרו %d קבצים. הגודל הכולל: לפחות %s

en: Selected %s and %s for transfer.
he: נבחרו %s ו־%s להעברה.

en: Selected %s and %s. Total size: %s
he: נבחרו %s ו־%s. הגודל הכולל: %s

en: Selected %s and %s. Total size: At least %s
he: נבחרו %s ו־%s. הגודל הכולל: לפחות %s

en: Selected editor does not exist.
he: העורך הנבחר אינו קיים.

en: Selected file already being edited
he: הקובץ הנבחר כבר נערך

en: Selected file is already loaded
he: הקובץ הנבחר כבר נטען

en: Selected file is already opened
he: הקובץ הנבחר כבר פתוח

en: Selected file is still being edited
he: הקובץ הנבחר עדיין בשלבי עריכה

en: Selected filter only works for local files.
he: המסנן הנבחר פועל רק על קבצים מקומיים.

en: Selected global bookmark and current server use a different server type.
    Use site-specific bookmarks for this server.
he: הסימנייה הכללית הנבחרת והשרת הנוכחי משתמשים בסוג שרת שונה.
    השתמש בסימניות יעודיות לאתרים עבור שרת זה.

en: Selected port usually in use by a different protocol.
he: הפתחה הנבחרת לרב נמצאת בשימוש על ידי פרוטוקול אחר.

en: Send FTP &keep-alive commands
he: שלח פקודות keep-alive ל־FTP

en: Send custom command to the server otherwise not available
he: שלח פקודה מותאמת אישית לשרת אחרת אינו זמין

en: Sending keep-alive command
he: שולח פקודת keep-alive

en: Serial number:
he: מספר סידורי:

en: Server &Type:
he: &סוג השרת:

en: Server did not properly shut down TLS connection
he: השרת לא סגר את התחברות ה־TLS כראוי

en: Server does not support resume of files > %d GB.
he: השרת אינו תומך בהעברה בהמשכים של קבצים שגודלם מעל ל־%d ג"ב.

en: Server does not support resume of files > %d GB. End transfer since file sizes match.
he: השרת אינו תומך בחידוש העברת קבצים הגדולים מ־%d ג"ב. סיים את ההעברה כיוון שגדלי הקבצים תואמים.

en: Server does not support resume of files > 2GB.
he: השרת אינו תומך בהעברה בהמשכים של קבצים שגודלם מעל ל־2 ג"ב.

en: Server does not support resume of files > 4GB.
he: השרת אינו תומך בהעברה בהמשכים של קבצים שגודלם מעל ל־4 ג"ב.

en: Server may not support resume of files > %d GB. End transfer since file sizes match.
he: יתכן כי השרת אינו תומך בחידוש העברת קבצים הגדולים מ־%d ג"ב. סיים את ההעברה כיוון שגדלי הקבצים תואמים.

en: Server might require an account. Try specifying an account using the Site Manager
he: יתכן שהשרת דורש חשבון. נסה לציין חשבון באמצעות מנהל האתרים

en: Server sent an additional login prompt. You need to use the interactive login type.
he: השרת שלח בקשת התחברות נוספת. עליך להשתמש בסוג ההתחברות האינטרקטיבי.

en: Server sent passive reply with unroutable address. Passive mode failed.
he: השרת שלח תגובה סבילה עם כתובת בלתי ניתנת לניתוב. המצב הסביל נכשל.

en: Server sent passive reply with unroutable address. Using server address instead.
he: השרת שלח תגובה סבילה עם כתובת בלתי ניתנת לניתוב. משתמש בכתובת השרת במקום.

en: Server sent unexpected reply.
he: השרת שלח תשובה בלתי צפויה.

en: Server to client MAC:
he: MAC השרת אל הלקוח:

en: Server to client cipher:
he: הצפנת השרת ללקוח:

en: Server&type:
he: &סוג השרת:

en: Server/Local file
he: קובץ שרת/מקומי

en: Server:
he: שרת:

en: Session details
he: פרטי ההתקשרות

en: Set &Priority
he: הגדר &עדיפות

en: Set permissions of '%s' to '%s'
he: הגדרת ההרשאות של '%s' ל־'%s'

en: SetSocketBufferSize called without socket
he: בוצעה קריאה ל־SetSocketBufferSize ללא שקע

en: Settings
he: הגדרות

en: Show &raw directory listing
he: הצג רשימת תיקיות &גולמית

en: Show &welcome dialog...
he: הצגת דו־שיח &קבלת הפנים...

en: Show both directory trees and continue comparing?
he: האם להציג את שני עצי התיקיות ולהמשיך בהשוואה?

en: Shutdown now
he: כבה כעת

en: Site &Manager entries
he: רשומות ב&מנהל האתרים

en: Site Manager
he: מנהל האתרים

en: Site Manager - Invalid data
he: מנהל האתרים — נתונים שגויים

en: Site Manager already open
he: מנהל האתרים כבר פתוח

en: Site does not exist.
he: האתר אינו קיים.

en: Site path has to begin with 0 or 1.
he: על נתיב האתר להתחיל ב־0 או 1.

en: Site path is malformed.
he: נתיב האתר שגוי.

en: Site-specific bookmarks
he: סימניות יעודיות לאתר

en: Site-specific bookmarks require the server to be stored in the Site Manager.
    Add current connection to the site manager?
he: סימניות יעודיות לאתרים דורשות את שמירת השרת במנהל האתרים.
    האם להוסיף את החיבור הנוכחי למנהל האתרים?

en: Size
he: גודל

en: Size formatting
he: מבנה הגודל

en: Size unknown
he: גודל לא ידוע

en: Skip file
he: דילוג על קובץ

en: Skipping download of %s
he: מדלג על הורדה של %s

en: Skipping upload of %s
he: מדלג על העלאה של %s

en: Some files are still being edited or need to be uploaded.
he: כמה מהקבצים עדיין נמצאים בעריכה או שיש להעלותם.

en: Some misconfigured remote servers which are behind a router, may reply with their local IP address.
he: כמה שרתים מרוחקים שלא הוגדרו כראוי הנמצאים מאחורי נתב, עלולים להגיב עם כתובת ה־IP המקומית שלהם.

en: Sort directories inline
he: סדר את התיקיות בפנים

en: Sort order cannot be changed if comparing directories.
he: לא ניתן לשנות את צורת הסידור בעת השוואה בין תיקיות.

en: Sorting
he: סידור

en: Sorting &mode:
he: שיטת ה&סידור:

en: Source and path of the drop operation are identical
he: המקור והכתובת של פעולת הגרירה זהים

en: Source and target file may not be the same
he: קובץ המקור וקובץ היעד לא יכולים להיות זהים

en: Source and target of the drop operation are identical
he: המקור והיעד של פעולת הגרירה זהים

en: Source file:
he: קובץ המקור:

en: Speed Limits
he: מגבלות מהירות

en: Speed limits
he: מגבלות מהירות

en: Speed limits are disabled, click to change.
he: מגבלות המהירות מנוטרלות, יש ללחוץ לשינוי.

en: Speed limits are enabled, click to change.
he: מגבלות המהירות פועלות, יש ללחוץ לשינוי.

en: Start transfer &immediately
he: התחל את ההעברה &מיידית

en: Starting download of %s
he: מתחיל הורדה של %s

en: Starting upload of %s
he: מתחיל העלאה של %s

en: State or province:
he: מדינה או מחוז:

en: Status
he: מצב

en: Status:
he: מצב:

en: Stop and remove &all
he: עצור והסר ה&כל

en: Street:
he: רחוב:

en: Subject of certificate
he: נושא התעודה

en: Successful transfers
he: העברות מוצלחות

en: Summary of test results:
he: תקציר תוצאות הבדיקה:

en: Symlinks to files are not affected by this choice, such symlinks are always deleted.
he: קישורים סימבוליים לקבצים אינם מושפעים מבחירה זו, קישורים סימבוליים אלה נמחקים תמיד.

en: Synchronized browsing
he: עיון מסונכרן

en: Synchronized browsing has been disabled.
he: העיון מסונכרן בוטל.

en: Syntax error
he: שגיאה תחבירית

en: System
he: מערכת

en: TLS/SSL connection established, sending HTTP request
he: נוצר חיבור TLS/SSL, נשלחת בקשת HTTP

en: TLS/SSL connection established, waiting for welcome message...
he: מתקיים חיבור TLS/SSL, ממתין להודעת פתיחה...

en: TLS/SSL connection established.
he: מתקיים חיבור TLS/SSL.

en: TTL expired
he: ה־TTL פג

en: Target file already exists
he: שם הקובץ כבר קיים

en: Target file:
he: קובץ היעד:

en: Target filename already exists, really continue?
he: שם הקובץ כבר קיים, האם להמשיך?

en: Test results
he: תוצאות הבדיקה

en: Testing resume capabilities of server
he: בדיקת יכולות הורדה המשכית מהשרת

en: The Site Manager is opened in another instance of FileZilla 3.
    Do you want to continue? Any changes made in the Site Manager won't be saved then.
he: מנהל האתרים פתוח במופע נוסף של FileZilla 3.
    האם ברצונך להמשיך? כל השינויים שיערכו במנהל האתרים לא ישמרו.

en: The Site Manager is opened in another instance of FileZilla 3.
    Please close it or the data cannot be deleted.
he: מנהל האתרים פתוח במופע נוסף של FileZilla 3.
    אנא סגור אותו או שלא ניתן יהיה למחוק את הנתונים.

en: The XML document is not well-formed: %s
he: מסמך ה־XML אינו מסוגנן כראוי: %s

en: The address you entered was: %s
he: הכתוב שהוזנה הינה: %s

en: The bookmark could not be added.
he: לא ניתן להוסיף את הסימנייה.

en: The bookmarks could not be cleared.
he: לא ניתן לפנות את הסימניות.

en: The connection is encrypted. Click icon for details.
he: החיבור מוצפן. ניתן ללחוץ על הסמל לפרטים.

en: The custom login sequence cannot be empty.
he: רצף ההתחברות המתואם לא יכול להשאר ריק.

en: The default editor for text files could not be found.
he: לא ניתן למצוא את עורך ברירת המחדל לקבצי טקסט.

en: The default editor for text files is '%s'.
he: עורך ברירת המחדל לקבצי טקסט הוא '%s'.

en: The entered filter name already exists.
he: שם המסנן שהוזן כבר קיים.

en: The extension '%s' does already exist in the list
he: ההרחבה '%s' אינה כבר קיימת ברשימה

en: The file %s already exists.
    Please enter a new name:
he: הקובץ %s כבר קיים.
    נא להזין שם חדש:

en: The file '%s' cannot be opened:
    The associated program (%s) could not be found.
    Please check your filetype associations.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ '%s':
    לא ניתן למצוא את התוכנה (%s) המשוייכת לו.
    אנא בדוק את שיוך סוגי הקבצים שלך..

en: The file '%s' could not be loaded or does not contain a private key.
he: לא ניתן לטעון את הקובץ '%s' או שאינו מכיל מפתח פרטי.

en: The file '%s' could not be loaded.
he: לא ניתן לטעון את הקובץ '%s'.

en: The file '%s' could not be opened:
    No program has been associated on your system with this file type.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ '%s':
    לא שויכה תוכנה במערכת שלך עם סוג קובץ זה.

en: The file '%s' could not be opened:
    The associated command failed
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ '%s':
    הפקודה המשוייכת נכשלה

en: The file '%s' is not in a format supported by FileZilla.
    The file is also password protected. Password protected keyfiles are not supported by FileZilla yet.
    Would you like to convert it into a supported, unprotected format?
he: הקובץ '%s' אינו במבנה הנתמך על ידי FileZilla.
    הקובץ גם מוגן בססמה. קבצי מפתח המוגנים בססמה אינם נתמכים על ידי FileZilla עדיין.
    האם ברצונך להמיר את הקובץ למבנה נתמך שאינו מוגן בססמה?

en: The file '%s' is not in a format supported by FileZilla.
    Would you like to convert it into a supported format?
he: הקובץ '%s' אינו במבנה הנתמך על ידי FileZilla.
    האם ברצונך להמיר את הקובץ למבנה נתמך?

en: The file '%s' is password protected. Password protected keyfiles are not supported by FileZilla yet.
    Would you like to convert it into an unprotected file?
he: הקובץ '%s' מוגן בססמה. קבצי מפתח המוגנים בססמה אינם נתמכים על ידי FileZilla עדיין.
    האם ברצונך להמיר את הקובץ לקובץ לא מוגן?

en: The file selected as default editor does not exist.
he: הקובץ שנבחר כעורך ברירת המחדל אינו קיים.

en: The file you have selected contains site manager data from a previous version of FileZilla.
    Due to differences in the storage format, only host, port, username and password will be imported.
    Continue with the import?
he: הקובץ שנבחר מכיל נתונים של מנהל האתרים מגירסה קודמת של FileZilla.
    עקב שינויים במבנה האיחסון, השדות שייובאו הינם: מארח, פתחה, שם משתמש וססמה.
    האם להמשיך בייבוא?

en: The filename column can neither be hidden nor moved.
he: לא ניתן להזיז או להסתיר את עמודת שם הקובץ.

en: The filename column cannot be hidden.
he: לא ניתן להסתיר את עמודת שם הקובץ.

en: The following character will be replaced: %s
he: התו הבא יוחלף: %s

en: The following characters will be replaced: %s
he: התווים הבאים יוחלפו: %s

en: The following files are currently being edited:
he: הקבצים הבאים נערכים כעת:

en: The free open source FTP solution
he: הפתרון החופשי בקוד פתוח ל־FTP

en: The global bookmarks could not be saved.
he: לא ניתן לשמור את הסימניות הכלליות.

en: The higher the debug level, the more information will be displayed in the message log. Displaying debug information has a negative impact on performance.
he: ככל שהמספר גבוה יותר, כך פירוט נתוני השגיאה שישמרו גבוה יותר. הצגת נתוני מנפה השגיאות פוגעת בביצועים.

en: The limit needs to be between 1 and 2000 MiB
he: המגבלה צריכה להיות בין 1 ל־2000 MiB

en: The local directory '%s' is not below the synchronization root (%s).
    Disable synchronized browsing and continue changing the local directory?
he: התיקייה המקומית '%s' אינה נמצאת מתחת לתיקיית־העל המסונכרנת (%s).
    האם לבטל את העיון המסונכרן ולהמשיך בשינוי התיקייה המקומית?

en: The lowest available port has to be less or equal than the highest available port.
he: הפורט הנמוך ביותר חייב להיות נמוך מהפורט הגבוה היותר.

en: The most recent version has been downloaded. Click on Finish to close FileZilla and to start the installation.
he: הגרסה המתקדמת ביותר הורדה. לחץ על סיים כדי לסגור את FileZilla ולהתחיל בהתקנה.

en: The most recent version has been downloaded. Please install it the same way you installed this version.
he: הגרסה החדשה ביותר התקבלה. נא להתקין אותו באותו האופן בו הותקנה גרסה זו.

en: The queue will not be saved.
he: התור לא יישמר.

en: The remote directory '%s' is not below the synchronization root (%s).
    Disable synchronized browsing and continue changing the remote directory?
he: התיקייה המרוחקת '%s' אינה נמצאת מתחת לתיקיית־העל המסונכרנת (%s).
    האם לבטל את העיון המסונכרן ולהמשיך בשינוי התיקייה המרוחקת?

en: The selected categories have been imported.
he: הקטגוריות המבוקשות יובאו.

en: The selected file contains importable data for the following categories:
he: הקובץ הנבחר מכיל נתונים הניתנים לייבוא עבור הקטגוריות הבאות:

en: The selected file is already being edited:
he: הקובץ הנבחר כבר נערך:

en: The selected file is still opened in some other program, please close it.
he: הקובץ הנבחר עדיין פתוח בתוכנית אחרת, אנא סגור אותו.

en: The selected file would be executed directly.
    This can be dangerous and damage your system.
    Do you really want to continue?
he: הקובץ הנבחר יופעל ישירות.
    פעולה זו עלולה להיות מסוכנת ולהזיק למערכת שלך.
    האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: The server could not be added.
he: לא ניתן להוסיף את השרת.

en: The server sent an unexpected or unrecognized reply.
he: השרת הגיב בצורה שאינה מוכרת.

en: The server uses following charset encoding for filenames:
he: השרת משתמש בקידוד הבא עבור שמות הקבצים:

en: The server's certificate is unknown. Please carefully examine the certificate to make sure the server can be trusted.
he: האישור של השרת לא ידוע, בדוק היטב את האישור כדי לוודא שהשרת אמין.

en: The server's host key does not match the key that has been cached. This means that either the administrator has changed the host key, or you are actually trying to connect to another computer pretending to be the server.
he: מפתח השרת המארח לא תואם למפתח ששמור אצלך. כלומר, או שמנהל השרת החליף מפתח או שתבצע ניסיון למחשב אחר המתחזה לשרת המבוקש.

en: The server's host key is unknown. You have no guarantee that the server is the computer you think it is.
he: המפתח שבשרת לא נשמר ברישום המערכת, אין הבטחה שהשרת אליו התחברת הוא אכן זה שהתכוונת להתחבר אליו.

en: The settings have been imported. You have to restart FileZilla for all settings to have effect.
he: ההגדרות יובאו. יש להתחיל את FileZilla כדי שכל ההגדרות יכנסו לתוקף.

en: The system will soon reboot unless you click Cancel.
he: המערכת תתאתחל בזמן הקרוב אלא אם כן בחירתך תהיה ביטול.

en: The system will soon shut down unless you click Cancel.
he: המערכת תכבה בזמן הקרוב אלא אם כן בחירתך תהיה ביטול.

en: The target file already exists.
    Please choose an action.
he: קובץ היעד כבר קיים.
    אנא בחר בפעולה.

en: The test did not succeed. Do you really want to save the settings?
he: הבדיקה לא הצליחה. האם באמת לשמור את ההגדרות?

en: Themes
he: ערכות נושא

en: This filter set cannot be removed.
he: לא ניתן להסיר מסנן זה.

en: This filter set cannot be renamed.
he: לא ניתן לשנות את שמה של ערכת מסננים זו.

en: This means that some router and/or firewall is still interfering with FileZilla.
he: משמעות הדבר היא שנתב ו/או חומת אש כלשהם עדיין מפריעים לפעולת FileZilla.

en: This only works if you are not behind a router, else your system would just return your internal address.
he: זה יעבוד אך ורק אם אתה לא מאחורי נתב (router), אחרת המערכת שלך פשוט תתן את הכתובת המקומית.

en: This wizard will help you to properly configure any routers and firewalls you have and tests your configuration.
he: אשף זה יסייע לך להגדיר נתבים וחומות־אש שברשותך ויבדוק את התצורה שלך.

en: Time formatting
he: מבנה הזמנים

en: Time&out in seconds:
he: מגבלת ה&זמן בשניות:

en: Timeout
he: מגבלת זמן

en: Timezone offsets: Server: %d seconds. Local: %d seconds. Difference: %d seconds.
he: קיזוזי הזמנים: שרת: %d שניות. מקומי: %d שניות. הפרש: %d שניות.

en: Title:
he: כותרת:

en: To compare directories, both file lists have to be aligned.
he: כדי להשוות תיקיות, יש ליישר את שתי רשימות הקבצים.

en: To do this, the directory trees need to be both shown or both hidden.
he: כדי לעשות זאת, שני עצי התיקיות חייבים להיות או מוסתרים או גלויים.

en: To support public key authentication, FileZilla needs to know the private keys to use.
he: כדי לתמוך באימות במפתח ציבורי, על FileZilla לדעת באיזה מפתח ציבורי להשתמש.

en: Toggle directory comparison. Right-click to change comparison mode.
    
    Colors:
    Yellow: File only exists on one side
    Green: File is newer than the unmarked file on other side
    Red: File sizes different
he: החלפת מצב ההשוואה בין התיקיות. לחיצה ימנית להחלפת מצב ההשוואה.
    
    צבעים:
    צהוב: הקובץ קיים רק בצד אחד
    ירוק: הקובץ יותר עדכני מהקובץ שלא מסומן בצד השני
    אדום: גדלי הקבצים שונים

en: Toggle synchronized browsing.
    If enabled, navigating the local directory hierarchy will also change the directory on the server accordingly and vice versa.
he: החלפת מצב עיון מסונכרן.
    במידה שהופעל, העיון בהיררכיית התיקייה המקומית ישנה גם את התיקייה בצד השרת בהתאם ולהפך.

en: Toggles processing of the transfer queue
he: הפעלה/השהיה של תור ההעברות

en: Toggles the display of the local directory tree
he: הצגה/הסתרה של עץ התיקיות המקומיות

en: Toggles the display of the message log
he: הצגה/הסתרה של רישום ההודעות

en: Toggles the display of the remote directory tree
he: הצגה/הסתרה של עץ התיקיות בשרת המרוחק

en: Toggles the display of the transfer queue
he: הצגה/הסתרה של תור העברות

en: Too long header line
he: שורת הכותרת ארוכה מדי

en: Too many redirects
he: יותר מדי הפניות

en: Trace:
he: מעקב:

en: Transfer
he: העברה

en: Transfer &direction
he: &כיוון ההעברה

en: Transfer &type
he: &סוג ההעברה

en: Transfer Mode
he: מצב העברה

en: Transfer Queue
he: תור ההעברות

en: Transfer Settings
he: הגדרות העברה

en: Transfer connection interrupted: %s
he: חיבור ההעברה נקטע: %s

en: Transferred data got tainted.
he: העברת הנתונים נחסמה.

en: Transferring
he: מעביר

en: Transfers
he: העברות

en: Transfers finished
he: ההעברות הסתיימו

en: Treat files &without extension as ASCII file
he: התייחס אל קבצים ל&לא סיומות כקבצי ASCII

en: Treat the &following filetypes as ASCII files:
he: התייחס לסוגי הקבצים הבאים כ&קבצי ASCII:

en: Trust changed Hostkey:
he: מתן אמון במפתח המארח שהשתנה:

en: Trust new Hostkey:
he: מתן אמון במפתח המארח החדש:

en: Trust the new key and carry on connecting?
he: האם לתת אמון במפתח החדש ולהמשיך בהתחברות?

en: Trust this certificate and carry on connecting?
he: האם לתת אמון בתעודה זו ולהמשיך בהתחברות?

en: Trust this host and carry on connecting?
he: האם לתת אמון במארח זה ולהמשיך בהתחברות?

en: Type
he: סוג

en: Type of FTP Proxy:
he: סוג מתווך ה־FTP:

en: Type of generic proxy:
he: סוג המתווך הכללי:

en: U&pload
he: ה&עלאה

en: U&pload limit:
he: מ&גבלת העלאה:

en: U&se filetype associations if available
he: השתמש ב&שיוכי קבצים במידה שניתן

en: U&se system defaults
he: השתמש ב&ברירת המחדל של המערכת

en: USER@&HOST
he: משתמש@מ&ארח

en: Unassigned error code %d
he: קוד שגיאה לא מוקצה %d

en: Unit:
he: יחידה:

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown FTP proxy type, cannot generate login sequence.
he: סוג מתווך FTP לא ידוע, לא ניתן לייצא את רצף ההתחברות.

en: Unknown SOCKS protocol version: %d
he: גרסת פרוטוקול ה־SOCKS אינה מוכרת: %d

en: Unknown certificate
he: התעודה לא מוכרת

en: Unknown error opening the file. Make sure the file can be accessed and is a well-formed XML document.
he: שגיאה בלתי ידוע בעת פתיחת הקובץ. נא לוודא כי ניתן לגשת לקובץ ושזהו מסמך XML המסוגנן כראוי.

en: Unknown host key
he: מפתח מארח לא ידוע

en: Unknown protocol version of SOCKS Username/Password Authentication subnegotiation: %d
he: גרסת פרוטוקול לא ידועה של תת־תיאום לאימות באמצעות שם משתמש/ססמה: %d

en: Unknown root element, the file does not appear to be generated by FileZilla.
he: רכיב השורש אינו ידוע, נראה כי קובץ זה לא נוצר על ידי FileZilla.

en: Unless these problems get fixed, active mode FTP will not work and passive mode has to be used.
he: אלא אם כן בעיות אלו יטופלו, מצב FTP פעיל לא יעבור ויהיה צורך להשתמש במצב סביל.

en: Unless this problem gets fixed, active mode FTP will not work and passive mode has to be used.
he: אלא אם כן בעיה זו תטופל, מצב FTP פעיל לא יעבור ויהיה צורך להשתמש במצב סביל.

en: Unsupported certificate type
he: סוג התעודה אינו נתמך

en: Unsupported redirect
he: הפניה לא נתמכת

en: Up&load and unedit
he: ה&עלאה וביטול עריכה

en: Update Check
he: בדיקה אחר עדכונים

en: Update wizard
he: אשף העדכונים

en: Upload
he: העלאה

en: Upload failed
he: ההעלאה נכשלה

en: Upload limit: %s/s
he: מגבלת העלאה: %s/ש'

en: Upload limit: none
he: מגבלת העלאה: אין

en: Upload selected directory
he: העלה את התיקייה הנבחרת

en: Upload selected files and directories
he: העלה את הקבצים והתיקיות הנבחרים

en: Upload this file back to the server?
he: להעלות קובץ זה בחזרה לשרת?

en: Upload this file to the server?
he: האם להעלות קובץ זה לשרת?

en: Uploading
he: מעלה

en: Uploading and pending removal
he: העלאה והסרה בהמתנה

en: Uploading and unediting
he: העלאה וביטול העריכה

en: Use &custom charset
he: השתמש בערכת תווים &עצמאית

en: Use &custom editor:
he: השתמש ב&עורך מותאם אישית:

en: Use &default editor for text files
he: השתמש ב&עורך ברירת המחדל עבור קובצי טקסט

en: Use &synchronized browsing
he: שימוש בעיון מ&סונכרן

en: Use UTF-8 if the server supports it, else use local charset.
he: שימוש ב־UTF-8 אם השרת תומך בכך, אחרת בקידוד המקומי.

en: Use default action
he: שימוש בפעולת ברירת המחדל

en: Use server currently connected to
he: שימוש בשרת המחובר כעת אל

en: Use server from site manager
he: השתמש בשרת ממנהל האתרים

en: Use system &defaults
he: השתמש ב&ברירת המחדל של המערכת

en: Use the following IP address:
he: השתמש בכתובת ה־IP הבאה:

en: Use the following port range:
he: השתמש בטווח הפתחות הבא:

en: Use the server's external IP address instead
he: השתמש בכתובת ה־IP החיצונית של השרת במקום

en: Use this if you're behind a router and have a static external IP address.
he: השתמש באפשרות זו אם אתה מאחורי נתב ויש לך כתובת IP קבועה.

en: Use this option if you have a dynamic IP address. FileZilla will contact the above server once each session as soon as you use active mode for the first time. Only the version of FileZilla you're using is submitted to the server.
he: השתמש באפשרות זו, אם יש לך כתובת IP דינמית. FileZilla יתחבר לשרת הנ"ל כל session בפעם הראשונה שאתה עובר למצב פעיל. רק הגרסה של FileZilla נשלחת לשרת.

en: User:
he: משתמש:

en: Username cannot be a series of spaces
he: שם המשתמש לא יכול להיות סדרה של רווחים

en: Using proxy %s
he: משתמש במתווך %s

en: Using the wrong charset can result in filenames not displaying properly.
he: שימוש בקידוד לא נכון עלול לגרום לבעיות בהצגת הקבצים.

en: Using this wizard you can check for available updates to FileZilla.
he: באמצעות אשף זה תוכל לבדוק אחר עדכונים עבור FileZilla.

en: Valid from:
he: בתוקף מ־:

en: Valid to:
he: בתוקף עד:

en: Verifying certificate...
he: מאמת את התעודה...

en: Version:
he: גרסה:

en: Very high
he: גבוה מאוד

en: View hidden option set, but unsupported by server
he: האפשרות להצגת פריטים מוסתרים נבחרה, אך איננה נתמכת על ידי השרת

en: View/Edit
he: תצוגה/עריכה

en: Visible columns
he: העמודות הגלויות

en: W&rite
he: כ&תוב

en: Waiting
he: ממתין

en: Waiting for browsing connection
he: בהמתנה לחיבור עיוני

en: Waiting for password
he: ממתין לססמה

en: Waiting for transfer to be cancelled
he: ממתין לביטול ההעברה

en: Waiting to retry...
he: ממתין לנסיון חוזר...

en: Warning!
    
    A bug in Windows causes problems with FileZilla
    
    The bug occurs if you have
    - Windows Server 2003 or XP 64
    - Windows Firewall enabled
    - Application Layer Gateway service enabled
    See http://support.microsoft.com/kb/931130 for background information.
    
    Unless you either disable Windows Firewall or the Application Layer Gateway service,
    FileZilla will timeout on big transfers.
he: אזהרה!
    
    תקלה ב־Windows גורמת לבעיות עם FileZilla
    
    התקלה קורית בתנאים בהמצאות
    - Windows Server 2003 או XP 64
    - חומת האש של Windows פעילה
    - השירות Application Layer Gateway פעיל
    ניתן לעיין באתר http://support.microsoft.com/kb/931130 למידע אודות אופי התקלה.
    
    אלמלא תבוטל חומת האש של Windows או השירות Application Layer Gateway,
    פעולת FileZilla תפסק בהעברות גדולות.

en: Warning, ignoring data connection from wrong IP.
he: אזהרה, מתעלם מחיבור הנתונים מ־IP שגוי.

en: Warning, use nightly builds at your own risk.
    No support is given for nightly builds.
    Nightly builds may not work as expected and might even damage your system.
    
    Do you really want to check for nightly builds?
he: אזהרה, השימוש בעדכונים משניים הינו על אחריותך בלבד.
    אין תמיכה בעדכונים אלו.
    עדכונים משניים אלו עלולים לגרום לתוצאות לא ידועות ואפילו לפגוע במערכת שלך.
    
    האם אתה בטוח שברצונך לבדוק אחר עדכונים משניים?

en: Warning: Potential security breach!
he: אזהרה: ייתכן ויש בעיית אבטחה! (זליגה)

en: Welcome to FileZilla
he: ברוך בואך ל־FileZilla

en: What's new
he: מה חדש

en: What's new:
he: מה חדש:

en: When enabled, characters that are not supported by the local operating system in filenames are replaced if downloading such a file.
he: כאשר פעיל, התווים שאינם נתמכים על ידי מערכת ההפעלה בשמות הקבצים יוחלפו אם יתקבל קובץ שכזה.

en: Widescreen
he: מסך רחב

en: Wr&ite
he: כתוב

en: Wrong external IP address
he: כתובת ה־IP החיצונית שגויה

en: Wrong line endings
he: סיומות השורות שגויות

en: Yes
he: כן

en: You are already using the most recent version of FileZilla. Please check again in future.
he: הינך משתמש בגירסה העדכנית ביותר של FileZilla. אנא בדוק שוב בעתיד.

en: You can always open this dialog again through the help menu.
he: תמיד ניתן לפתוח דו־שיח זה שוב דרך תפריט העזרה.

en: You can leave the port field empty to use the default port.
he: ניתן להשאיר את שדה הפתחה ריק כדי להשתמש בפתחת ברירת המחדל.

en: You can use an x at any position to keep the permission the original files have.
he: תוכל להשתמש ב־x בכל מיקום כדי להשאיר את הרשאות הקבצים המקוריות.

en: You cannot import settings from FileZilla's own settings directory.
he: לא ניתן לייבא הגדרות מתיקיית ההגדרות של FileZilla.

en: You cannot replace an invalid character with another invalid character. Please enter a character that is allowed in filenames.
he: לא ניתן להחליף תווים בלתי תקניים בתווים אחרים בלתי תקניים. נא להזין תן תקני בשמות הקבצים.

en: You did not enter a new name for the file. Overwrite the file instead?
he: לא הזנת שם חדש לקובץ. האם לשכתב על הקובץ במקום?

en: You have selected at least one symbolic link.
he: נבחר לפחות קישור סימבולי אחד.

en: You have selected more than 10 files for editing, do you really want to continue?
he: בחרת ביותר מ־10 קבצים לעריכה, האם באמת ברצונך להמשיך?

en: You have selected more than 10 files or directories to open, do you really want to continue?
he: בחרת יותר מעשרה קבצים או תיקיות לפתיחה, האם ברצונך להמשיך?

en: You have to enter a hostname.
he: עליך להזין את שם המארח.

en: You have to enter a local directory.
he: עליך להעליך להזין כתובת IP תקנית.

en: You have to enter a valid IP address.
he: עליך להזין כתובת IP תקנית.

en: You have to enter a writable local directory.
he: עליך להזין תיקייה מקומית הניתנת לכתיבה.

en: You have to enter an account name
he: עליך להזין שם חשבון

en: You have to specify a user name
he: עליך לציין שם משתמש

en: You likely have a router or firewall which erroneously modified the transferred data.
he: יתכן כי ברשותך נתב או חומת אש ששיבשו את הנתונים שהועברו.

en: You need to enter a name for the bookmark.
he: עליך להזין שם עבור הסימנייה.

en: You need to enter a name for the log file.
he: עליך להזין שם עבור קובץ הרישום.

en: You need to enter a properly quoted command.
he: עליך להזין פקודה בה התווים מוצבים כראוי.

en: You need to enter a proxy host.
he: עליך להזין מתווך מארח.

en: You need to enter a proxy port in the range from 1 to 65535
he: עליך להזין את פתחת המתווך בטווח שבין 1 ל־65535

en: You need to enter at least one path, empty bookmarks are not supported.
he: יש להזין לפחות נתיב אחד, אין תמיכה בסימניות ריקות.

en: You need to enter both a local and a remote path to enable synchronized browsing for this bookmark.
he: עליך להזין את הנתיבים המקומי והמרוחק כדי להפעיל עיון מסונכרן עבור סימנייה זו.

en: You need to enter both a local and a remote path to enable synchronized browsing for this site.
he: עליך להזין את הנתיבים המרוחק והמקומי כדי לאפשר עיון מסונכרן באתר זה.

en: You need to specify a local file.
he: עליך לציין קובץ מקומי.

en: You need to specify a remote file.
he: עליך לציין את הקובץ המרוחק.

en: You need to specify a remote path.
he: עליך לציין את הנתיב המאוחר.

en: You need to specify a server.
he: עליך לציין שרת.

en: You should have no problems connecting to other servers, file transfers should work properly.
he: לא אמורות לצוץ בעיות בעת חיבור לשרתים אחרים, העברות הקבצים אמורות לעבוד כראוי.

en: after
he: לאחר

en: before
he: לפני

en: begins with
he: מתחיל ב־

en: contains
he: מכיל

en: does not contain
he: אינו מכיל

en: does not equal
he: אינו שווה ל־

en: ends with
he: מסתיים ב־

en: equals
he: שווה

en: file
he: קובץ

en: fzputtygen could not be started.
    Please make sure this executable exists in the same directory as the main FileZilla executable.
he: לא ניתן להפעיל את fzputtygen.
    יש לוודא כי קובץ הפעלה זה קיים ושהוא נמצא באותה התיקייה יחד עם קובץ ההפעלה של FileZilla.

en: fzsftp could not be started
he: fzsftp לא ניתן להפעיל את

en: gnutls_certificate_get_peers returned no certificates
he: הפעולה gnutls_certificate_get_peers החזירה כי אין תעודות

en: greater than
he: גדול מ־

en: group executable
he: ניתן להפעלה לקבוצה

en: group readable
he: ניתן לקריאה לקבוצה

en: group writeable
he: ניתן לכתיבה לקבוצה

en: is equal to
he: שווה ל־

en: is set
he: מוגדר

en: is unset
he: אינו מוגדר

en: less than
he: קטן מ־

en: matches regex
he: תואם את הביטוי הרגולארי

en: owner executable
he: ניתן להפעלה על ידי הבעלים

en: owner readable
he: ניתן לקריא על ידי הבעלים

en: owner writeable
he: ניתן לכתיבה על ידי הבעלים

en: unknown
he: לא ידוע

en: world executable
he: ניתן להפעלה כלל עולמית

en: world readable
he: ניתן לקריאה כלל עולמית

en: world writeable
he: ניתן לכתיבה כלל עולמית
